La Prairie Cellular Krem Kullananlar

La Prairie Cellular Krem son zamanlarda teknolojinin gelişmesi sayesinde kozmetik sektöründe büyük gelişmeler yaşanmıştır. Bu gelişmelerin en güzel örneklerinden birisi de La Prairie Cellular Krem’dir.

La Prairie Cellular Krem Ne İşe Yarar?

                Hassas göz bölgeleri için üretilmiş olan ekstra hafif ve nazik olan La Prairie Cellular Krem cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra ciltteki çizgilerin oluşumunu da engellemektedir. Makyaj için oldukça ideal bir kremdir. Ürün 24 saat boyunca yaşlanma etkileri ile savaşmaktadır. Kremin hücresel bileşimi sayesinde cildin ideal nem dengesini korunur ve aynı zamanda dış etkenlere karşı bir kalkan oluşturmuş olur. Yüzdeki ince çizgileri azaltması, şişkinlik oluşumuna karşı önlem oluşturması ve makyaj için oldukça uygun olması sayesinde görünümü güzelleştirmektedir.

La Prairie Krem Cellular Krem Nasıl Kullanılır?

                La Pairie Cellular Krem’i haftada bir kez kullanmanız tavsiye edilmektedir. Ürünü kullanırken başka bir ürünü kullanmanız önerilmemektedir. Cildinize uygularken ürüne ait fırçayı kullanmalısınız ve her kullanımdan sonra fırçayı iyi bir şekilde temizlemelisiniz. Göz çevresine uygulamaktan ve gözle temasından kaçınmalısınız. Kremi kullanmaya başladığınızda cildinizde hafif bir batma hissedebilirsiniz fakat bu oldukça normaldir. Bu durum geçici olacaktır. Ürünü cildinizde 3 dakika kadar bekletmelisiniz ve ardından ılık su veya ılık havlu yardımı ile temizlemelisiniz. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde cildiniz daha güzel ve pürüzsüz görünecektir.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Zümrüt Sevcan
9 Nisan 2015 12:28

Aynı şeyleri söylemek istiyorum. Gerçekten süper bir ürün. Her ürünü harika, kullandım ve inanılmaz memnun kaldım. Herkese öneririm. Yalnız tabiiki çok pahalı.internette günün fırsatı kısmında göz serumu 169 TL indirime girmiş. Bilgi vermek istedim La Praire hayranlarına. Yine ordan fırsat reyonundan gece kremini de aldım.

La Prairie Cellular Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

demeter

3.9/ 5 puanladı

hassas ve kuru cildime çok iyi gelen cilt bakım ürünlerinin markası. serumu, temizleyicisi, nemlendiricisi, göz kremi çok başarılıdır, alıp da memnun kalmadığım bir ürünü yok şimdilik. - Kaynak


emel ela

3.7/ 5 puanladı

slm ben 34 yaşındayım ve tek cizgim yok. L colline göz altı maskesini, göz altı serumunu, göz altı kremini set olarak tavsiye ederim. ayrıca iyi bir makyaj temizleyicisini öneririm. son dönem la prairie ürünlerini kullanmaya başladım cilt serumu muhteşem. ayrıca kaliteli makyaj malzemelri kullanmanızı tavsiye ederim - Kaynak