La Prairie illuminating Eye Serum Kullananlar

La Prairie illuminating Eye Serum Dünya’da ve ülkemizde gelişen teknoloji ile birlikte cilt bakım ürünlerinde de büyük bir yenilik yaşanmaktadır. Yaşanan yeniliklere örnek olarak La Prairie İlluminating Eye Serum örnek olarak gösterilebilir.

La Prairie İlluminating Eye Serum Ne İşe Yarar?

                Hassas göz çevresinde pigmentasyon probleminin sonucu olarak gözaltında oluşan koyu renk halkaların görünümünü azaltır ve göz çevresini sıkılaştırarak aydınlaştırır. Ürün içerisinde bulunan havyar özü sayesinde cildin sıkılığı ve nem oranı artmaktadır. Aynı zamanda içerisinde yüksek oranda bulunan omega-3 yağ asitleri ve denizden elde edilen DNA cildin ihtiyacı olan vitaminleri sağlıyor. Cildiniz bu sayede beslenir ve daha sıkı bir görünüme sahip olur. Ciltte oluşan kırışıklıkların azaltılması için nükleik asit, fosfolipid ve proteinler kullanılmaktadır. Ürünün içerisinde bulunan bileşenler sayesinde cildiniz daha genç ve daha güzel bir görünüme sahip olacaktır. Cildinizin anti-toksidan koruma seviyesi artar ve dengeli olarak devam eder. Cildin sıkılaşma sürecine katkıda bulunmak amacı ile nem oranını dengeli bir şekilde ayarlamaktadır.

La Prairie İlluminating Eye Serum Nasıl Kullanılmalıdır?

                La Prairie İlluminating Eye Serum sabah ve/veya akşam cilt yüzeyinde bulunan koyu renkli yaş lekelerinin üzerine dairesel olarak sürülmelidir. Boyun, göz çevresi ve ellerin üzerine kullanım için uygundur. Göz kapaklarına uygulanması önerilmez. Ürünü kullanırken göz ile temasından kaçınmalısınız. Ürünün aplikatöre ulaşması amacı ile ilk kullanımdan önce 10 veya 15 kez ürünün arka kısmındaki butona basmanız tavsiye edilmektedir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Prairie illuminating Eye Serum Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

demeter

3.8/ 5 puanladı

hassas ve kuru cildime çok iyi gelen cilt bakım ürünlerinin markası. serumu, temizleyicisi, nemlendiricisi, göz kremi çok başarılıdır, alıp da memnun kalmadığım bir ürünü yok şimdilik. - Kaynak