La Prairie Skin CaviarLuxe Krem Kullananlar

La Prairie Skin CaviarLuxe Krem Dünya’da ve ülkemizde yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde kozmetik alanında da oldukça büyük gelişmeler yaşanmıştır. Bu gelişmelere örnek olarak La Prairie Skin Caviar Luxe Krem’i örnek olarak gösterebiliriz.

La Prairie Skin Caviar Luxe Krem Ne İçin Kullanılır?

İçerisinde bulunan gelişmiş moisturecomplex formülü sayesinde ciltte uzun süreli nemlendirme sağlar. Aynı zamanda cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturan La Prairie Skin Caviar Luxe Krem su kaybını önlemeye yardımcı olmaktadır. Gözaltı torbalarınızın azalmasına yardımcı olan bu krem kafein mikrosirkulasyonunu geliştirerek yüzünüzde oluşan şişkinlikleri engellemenize yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan 3 boyutlu protein ağı ile cildinizi besleyen bir üründür. Bunun yanı sıra cildinize enerji verirken cildinizin sıkılaşmasına da yardımcı olmaktadır. Koyu göz halkalarının oluşumunu önlemenize yardımcı olan bu krem sayesinde cildiniz daha güzel ve genç görünecektir. Tahrişi önler ve içerisinde anti-toksidan bulundurur. 24 saat süren nemlendirici özelliği sayesinde cildinizin nem dengesi korunmuş olur.  Bu sayede cildinizde ferahlığı gün boyu hissedebileceksiniz.

La Prairie Skin Caviar Luxe Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

                Günde iki kez kullanılması önerilen La Prairie Skin Caviar Luxe Krem’i her sabah ve her akşam gözaltlarınıza, göz kapaklarınıza, kaş kemiğinizin üzerine ve iki göz arasında bulunan ifade çizgilerinin üzerine uygulayabilirsiniz. Ürün tüp cilt tipleri için uygundur ve içerisinde herhangi bir alerjik etki oluşturacak bileşen bulunmamaktadır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Prairie Skin CaviarLuxe Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Shewolf_TGC

3.8/ 5 puanladı

La Prairie Anti-Aging Complex krem detaylariyla blogda.. Krem kullanımı hakkında yanlış… http://instagram.com/p/oi9WChQXFj/ - Kaynak


aysecimm

3.8/ 5 puanladı

La prairie krem kullanıyorum memnunum - Kaynak