La Roche Posay Effaclar Spotscan Kullananlar

La Roche Posay Effaclar Spotscan bir Deniyoruz Köşesi konusudur. Aşağıda yer alan bilgiler ürünün – uygulamanın tanıtımında yer almaz. Editörümüz tarafından yazılmıştır. Bu deneme bireysel yorumları içerir. Her birey – her yaş ve her cilt tipinde aynı sonuçları kapsamaz. Bireysel görüşler ile ürün- uygulama tanıtımı farklıdır.

Deniyoruz Köşesi

La Roche Posay Effaclar Spotscan Nedir?

Cildini sevenler ve cildin ışıl ışıl pürüzsüz olmasını isteyen birçok insan mevcuttur. Bu nedenle piyasada satılan birçok ürünü alıp, kullanıp cildinde mevcut olan leke, akne, sivilce gibi cilt problemlerinin giderilmesi sağlanır. Cilde olan faydaları açısından kullanım oranları gittikçe artan la roche posay serisi daha iyi bir cilt analizi yapmak için yapay bir zekâdan oluşan mükemmel bir cilt analiz uygulaması ortaya çıkarmıştır. Uzmanların bir araya gelerek oluşturduğu bu uygulama ihtiyacı olan her şeyi öğrendiğinizden dolayı da gereksiz ürün kullanımını artık rafa kaldırabilirsiniz. Her cilt kusuruna göre ayrı bir ürün programı oluşturan bu yapay zekâ bugüne dek cilt üzerinde gelişen en önemli uygulamalar arasında neredeyse ilk sırada yer alıyor.

La Roche Posay Effaclar Spotscan Nasıl Çalışır?

  • La roche posay spotscan kullanan kişiler tarafından çok sevilen bir cilt analiz uygulaması olmuştur. Hızlı bir şekilde yapılan analiz sayesinde kişiler cilt yapısının ne olduğunu anında öğrenerek kullanacağı ürünler hakkında da direkt olarak bilgi sahibi oluyor. Kullanımı oldukça kolay ve aşama aşamadır. İlk olarak La roche posay spotscan indirmek için La roche posay sitesine girerek orada yer alan QR kodunu cep telefonun kamerasına okutarak açılan ekran direkt olarak analiz yapılacak olan sayfaya yönlendiriyor.
  • Sizler bu durumda herhangi bir şey indirmenize hiç gerek kalmıyor. İlk adımda sağ, sol ve ön yüzünüzü selfie çekmenizi isteyerek cilt analizinin ilk aşamasını tamamlayacak. Daha sonrasında ise cildinizin hangi yapıda olduğunu belirleyerek sizlere cildiniz için yaptığı analizi direkt olarak aktaracak. 0’dan 4’e kadar olan cilt kusurlarını belirleyerek bu numara aralığından cildiniz hangisini yansıtıyor ise sizin cildinize puanlama yaparak günlük olarak kullanacağınız ürünleri sıralıyor. Kullanman gereken ürünlerin tanıtımını okuyarak sizlerin yönlendirildiği bu ürünleri düzenli bir şekilde kullanarak pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Serisi Faydaları Nelerdir?

  • Herkes cildinin parlak, pürüzsüz ve lekesiz olması için çabalar ve uğraşır. Çoğu zaman yanlış ürün kullanmaktan ve cilde zararlı olan maddeler ile cilt bakımı yapmaktan dolayı cilt çoğu zaman daha sıkıntılı ve problemli bir hal alıyor. La roche posay içinde barındırdığı doğal maddeler sayesinde cilde zarar verecek etkenleri ortadan kaldırıyor. La roche posay effaclar serisinin cilde en büyük faydaları arasında yağlı ve akneye eğilim gösteren cildi düzeltmeye yardımcı olarak mevcut olan kusurların giderilmesinde ne büyük rolü oynar.
  • Düzenli kullanım sonrasında cildinizin yağdan ve kirden arınmış, yağlı görünümden uzak, yüzde belirgin olan lekelerin zamanla daha azaldığını sizlerde kullandıkça göreceksiniz. Gün içerisinde gerek dışarıda, gerekse de ofis içerisinde birçok kire maruz kalan cildinizi akşam eve geldiğiniz zaman bu seri ile yıkayıp günlük rutin bakımınızı yaparak cildinizin tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Buna benzer diğer kişisel bakım ürünlerini kontrol etmek – incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Kremler ve Nemlendiriciler

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör