Lacinia Kükürt Kremi Kullananlar

Lacinia Kükürt Kremi, sivilce giderdiği, iyileştirdiği, azalttığını iddia etmektedir. İnternet ortamında birbirine benzer isimlerle aynı ürünü farklı fiyatlarla satanlar bulunmaktadır. Her biri kendilerine resmi satış sitesi olarak tanıtmaktadır. Tüm satış sitelerinde çeşitli izinler ve onaylara sahip olduğu yazmakta ancak o izin ve onayların detayları hakkında bir veri yoktur. Lacinia Kükürt Kremi kullananlar var ise değerli yorumlarını diğer kullanmak isteyen bireyler için paylaşabilirler. İlaç değildir.

Fiyatı:

  • 38 TL’den başlayan fiyatlarla. 60 ml içeren şişelerde.

İçeriği:

Üründe içerik olarak Steraric Asit, Sülfür, D-Panthenol, Papatya Hidrolizleri, Kükürt olduğu iddia edilmektedir.

Lacinia Kükürt Kremi Özellikleri:

  • Satın almadan önce gerekli üretim – dağıtım – satış izinlerinin yanı sıra özellikle bilimsel kanıtlar, deneyler, klinik testlere yönelik araştırmaları yapmanızı öneririz. Ürünün etkinliği ve ne işe – nasıl yaradığı konusunda yeterli bilgi bulunamamıştır. Tüm satış siteleri aynı yazıları kopyala yapıştır yaparak ürünü satmaktadır. Doktorunuza danışınız.
  • Ürün ile sitemiz arasında bir bağ yoktur. Sitemiz tarafsız olarak ürünleri tanıtmakta ve kullananlar – kullanmak isteyen bireyler için tarafsız bir zemin şeklinde görev almaktadır.

Kullanımı:

  • Akşamları uyumadan önce temiz ciltlere yedirilmektedir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
49 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Bircan
5 Nisan 2018 08:22

Bende hiç memnun kalmadım günlerdir kullanıyorum hiç bir işe yaramıyor tavsiye etmiyorum lütfen almayın

nur
4 Nisan 2018 17:26

Arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum kullandıktan iki gün sonra yüzümü öyle bir hale getirdi ki önceden yüzümde bir kaç sivilce var iken şimdi bütün yüzümü kapladı.
Ağlamak istiyorum gerçekten çok kötü oldu. Ben üçlü set almıştım sabah çöpe attım ödediğim parayı helal etmiyorum. Bu para tuzağı almayın gerçekten almayın.

Sevtap
30 Mart 2018 23:49

Emzirme döneminde kullanılabiliyor mu?