Lacinia Papatyalı Yüz Temizleme Şampuanı Kullananlar

Lacinia Papatyalı Yüz Temizleme Şampuanı, bitki özleri ve mineral kompleksleri kullanılarak üretildiği yazılmıştır ancak detaylı formül bilgisine ulaşılamamıştır. Tüm cilt tiplerinde tercih edilebilen ürün el ve yüzün günlük temizlik işlemlerinde kullanılabilir. 200 ml içeren pompa başlıklı şeffaf plastik şişelerde satılmaktadır.

Fiyatı:

 • 35 TL’den başlayan fiyatlarla.

Lacinia Papatyalı Yüz Temizleme Şampuanı Özellikleri, Faydaları:

 • Cildin günlük kir, toz, ölü deri, makyaj kalıntısından arındırılmasına yardımcı olabilir.
 • Cildin esnekliğini destekleyebilir.
 • Cildin yumuşatılmasına katkı sunabilir.
 • Sivilce ve siyah nokta bakımına destek olabilir.
 • Nemlendirici etkiler sunabilir.
 • Tüm cilt tiplerinde kullanılabilmekle beraber özellikle yağlı ve karma cilt tipleri tarafından kullanılması önerilmektedir.

Kullanımı:

 • Islak yüze – ele bir iki pompa sıkarak köpürtünüz ve yıkayınız. Makyaj temizlik işlemlerinde de tercih edilebilir.

Diğer kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Yüzünüzü Bal İle Yıkamak İster Misiniz?

Doğal ve doğal ürünlerden meydana gelen yüz maskeleri çok fazla kullanılmaktadır. Cildinizin daha pürüzsüz, daha sağlıklı ve daha canlı olması için doğal maske yaparak cildinizi daha fazla şımartabilirsiniz. Bal maskesi güzellik maskesi olarak birçok kişi tarafından kullanılan ve cildin daha güzel olmasına olanak sağlayarak uzmanlar tarafından da önerilen bir cilt maskesi ürünleri arasındadır. Bal içerik olarak antibakteriyel ürünüdür. Cildin temizlenmesinde büyük bir fayda sağlar. Bu antibakteriyel özelliği sayesinde ciltte olan mevcut kir derinlemesine temizlenir. Bal maskesini yağlı cilt, karma cilt, kuru cilt rahatlıkla kullanabilir. Bal aynı zamanda doğal bir nemlendiricidir. Düzenli olarak kullanıldığı zaman cildiniz gerekli olan nemi bal sayesinde bulur. Böylelikle daha ferah bir cilde kavuşursunuz. Özellikle akneye sahip olan ciltlerin mutlaka bal kullanmasında fayda vardır. Son dönemlerde balın bu denli yararlarından dolayı çeşitli kozmetik ürünlerinin içerisinde de bala yer verilmiştir. Bu ürünler; yüz yıkama jelleri, losyonlar, kremler, güneş koruyucu ürünleri gibi çeşitli ürünlerde kullanılıyor. Bu nedenle rutin maske yaptığınız zaman bal maskesini es geçmemeniz hem cildiniz hem de sizin için faydalı olacaktır.

Bal Maskesinin Cilde Faydaları Nelerdir?

Bal, içerisinde birçok vitamin ve mineral barındırmasından dolayı cilde fayda sağlayan bir üründür. Dilerseniz direkt olarak balı yiyebilir ya da cildinize maske olarak düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bal maskesi yaptığınız zaman cildiniz için faydaları şu şekildedir;

 • Cildiniz kuru ise bal maskesi sayesinde bu kuruluktan kurtulabilirsiniz. Cildin nemlendirilmesine olanak sağlar.
 • Cilt üzerinde mevcut olan sivilcelerin hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sivilce izleriniz de var ise bu sivilce lekelerinin cildinizden arındırılmasına destek sağlar.
 • Sedef hastalığının cilt üzerinde yarattığı çeşitli kızarıklık, kabarma ve kaşıntı gibi cilt problemlerinin önüne geçerek sedefin yarattığı bu iltihaplanmanın düzelmesine destek olur.

Cildinizin yumuşacık olmasını sağlar. Sürekli olarak kullandığınız zaman cildiniz adeta bir bebek yumuşaklığında olur.

Kış Aylarında Bal Maskesi Kuruluğu Gideriyor

 • Özellikle kış aylarında kuruyan elleriniz var ise imdadınıza bal maskesi yetişiyor. Kuruyan ellerinizin üzerine bal sürerek çatlayan ve sertleşen noktaların yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Bal sürüp 10 ila 15 dakika arasında bekletip yıkayabilirsiniz. Her gün bunu tekrarladığınız zaman ellerinizde sert olan yerlerin geçmesini sağlayabilirsiniz.
 • Balın en büyük özelliklerinden bir tanesi de mikrop öldürücü özelliğidir. Cildinizin herhangi bir yerinde kesik ya da yaralar var ise iyileşme sürecinin hızlanması için üzerine bal sürebilirsiniz. Yara olan noktaya bal sürerek birkaç saat bekletip daha sonra yıkayın. 

Bal İle Cildinizi Şımartın

Cildinize yarattığı fayda sayesinde daha sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan bal maskesi ile her gün güne ışıl ışıl başlayın. Düzenli kullandığınız takdirde cilt üzerinde ki faydalarını gözle görülür bir şekilde direkt olarak fark edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör