Lancome Advanced Genifique Kullananlar

Lancome Advanced Genifique kozmetik alanında verilen yoğun uğraşlar sonucunda vücudun yaşlanmasını yavaşlatacak, hatta durdurabilecek ürünler yapılmaktadır. Bu ürünlerden biri de Lancome advanced genifique adlı yeni üründür. Cildinizi yaşlanmanın belirtilerine karşı koruyan ürün, cildinizi adeta gençleştiriyor .

Genlerinizi tetikleyerek gençleşmenizi sağlıyor

Özel formülü ile kırışmaya başlayan bölgedeki dokunuzu uyararak, dokunun tekrar canlanmasını ve kırışıklıklarınızın ve ince çizgilerinizin azalmasını ve sizlerin daha genç görünmesi sağlayan lancome advanced genifique, gen biliminde gelinen son nokta ile birlikte etkisini daha da arttırmıştır.

  • Cildinizdeki ince çizgi ve derinlemesine oluşan kırışıklıkların azalmasına
  • Cildinizin daha parlak bir görünüm kazanmasına
  • Cildinizdeki renk tonunun aynı düzeye gelmesine
  • Sarkan cildin toparlanmasına
  • Cildin tekrar sıkılaşmasına yardımcı olur.

Kısa sürede üstün etki

  • Lancome advanced genifique, kullanılmaya başlandıktan sonra çok kısa bir süre içinde etkisini göstermeye başlamakta, hatta bu etkiyi dokunarak dahi hissetmek mümkün olmaktadır. Piyasaya çıktığı ilk günden beri uluslararası alanda sayısız ödüle layık görülen ürün, uzun uğraşlar sonucu ortaya konulmuş ve aldığı patentlerle de kalitesini kanıtlamıştır.
  • Tamamıyla gelişmiş olan ürün kullanılmaya devam edildiği sürece sadece geceleri değil ayrıca gündüzleri de hücrelerinizi yenilenmesi için uyarır ve daha genç görünmenize yardımcı olur. Konsantre formüle sahip olan ürün, birim hacimde benzer ürünlere göre yüzde kırk daha fazla içerik içerir. Bu sayede daha az kullanımla daha büyük etki yaşarsınız. Kullanıldığı andan itibaren cilde nüfuz eden ürün, etkisini yaklaşık bir hafta içinde göstermektedir. Yumuşayan cilt, daha genç bir dokuya sahip olur.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nell Serene
17 Nisan 2018 16:37

Ben kullanıyorum ve gerçekten çok faydasını gördüm. Tütkiyede yaşayan arkadaşlarıma tavsiye ettim. Ben absolue precious yagı da yüzü yağlı yapmaması ve parlamamsı açısından çok sevdim. Harika bir yumuşaklık veriyor ancak fiyatını çok yüksek buldum.

Lancome Advanced Genifique Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kirmizi kedili kiz

3.8/ 5 puanladı

advanced génifique serumu başlangıçta etki ediyor gibi gelse de kullandıkça hiçbir değişim elde edilemeyen seridir. ayrıca aynı serinin göz kremi de ilk birkaç kullanımda yumuşak, canlı bir etki yaratsa da fazla yağlıdır ve uzun süreli kullanımda faydası olmadığını görürsünüz. - Kaynak