Lancome Grandiose Maskara Kullananlar

Lancome Grandiose Maskara makyaj yapılırken kaşlar unutulmaması gereken bölgelerin başında gelir. Bu bölge gözleri ön plana çıkararak göz renginizi vurgular ve kusursuz makyajınızı tamamlamaya yardımcı olur. Lancome Grandiose Maskara ile daha kıvrık ve daha dolgun kirpikler yapabilmek sizin elinizdedir. Bu ürünle makyajınızı kusursuz yapabilir ve gözlerinizi yüzünüzün en ilgi çeken noktası haline getirebilirsiniz.

Maskara deneyiminizi unutturacak yeni ürün

  • Maskara kullanımında tabuları yıkma hedefi ile yola çıkan Lancome grandiose maskara, dünya ilk kez fırçasını eğimli tasarlayarak kuğu boynu şeklinde üretmiş. Bu yeni tasarım 5 dalda patent alarak bir ilki gerçekleştirdi.
  • Düz maskaranın veremediği hacmi, kıvrımı ve uzunluğu sizlerle buluşturan ürün, kökten uca kirpiklerinizi şekillendirebiliyor. Bu yeni tasarım, düz maskaraların giremediği iç kısımlara kadar etkilidir. Bu özelliği sayesinde kirpiğinizin her noktası daha iyi bir şekilde kıvama geliyor. Kirpiğinizin doğal yapısı ile özdeşleşen tasarım, inanılmaz bir maskara deneyimi yaşatıyor.

Uzman yardımına ihtiyacınız yok

                 Bu akıllı Lancome grandiose maskara sayesinde uzman bir kişiden yardım almadan siz de kendi maskaranızı kendiniz yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken hiç de zorluk çekmezsiniz. Maskara yapmayı bu kadar kolaylaştıran ürün ile daha hacimli ve kıvrımlı kirpiklere sahip olmak bu kadar basit.

Maskara kullanırken kadınların en çok şikâyet ettiği konular, maskaranın rengi ve dayanıklılığıdır. Bu yeni üründe şirket yetkilileri, mükemmel bir uyum içinde kullanabileceğiniz yeni bir formül geliştirmişler. Bu yeni formül sayesinde maskaranızın rengi gün boyu parlaklığını koruyor ve dayanıklı yapısı sayesinde gün içerisinde makyajınızı tazelemenize gerek kalmıyor. Ürettiği her üründe kadınları düşünen şirketin bu yeni ürünü ile artık kirpikleriniz daha canlı duracaklar ve güzelliğinizi yansıtan birer ayna olacaklar. Öne çıkan kirpikleriniz ile makyajınız artık kusursuz makyaj olacak.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Lancome Grandiose Maskara Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Sf Soylu

3.4/ 5 puanladı

Nihayet benim gibi düşünen bir bloger buldum herkes öyle güzel söyle mükemmle yorumlar yapmış ama ben pek beğenmedim maskarayı dediğin gibi bulaşma oldu resmen kirpiğimle birlikte bütün göz kapağımada sürdüm maskarayı - Kaynak


Aryastark

3.6/ 5 puanladı

duygu'nun kirpiklerinde oldukça güzel görünen maskara. sevdim ben bunu,bence olmuş. - Kaynak


Pınar

3.2/ 5 puanladı

kirpikleri yapıştırmıyor, tek tek gösteriyor, fırçası-uygulaması rahatlık açısından başarılı. kirpikleri uzatıyor. yalnız benim gibi dolgunluk arayanlardansanız, bu rimel kesinlikle bir ysl faux cils, loreal voluminous ya da le volume de chanel değil. tanım : çok hayran kalmadığım rimel - Kaynak


Aburcubur

4.6/ 5 puanladı

bir süredir kullandığım maskara. benim seyrek kirpiklerimi gayet dolgun gösteriyor. şimdiye kadar kullandığım en iyi rimel. biterse tekrar alırım. - Kaynak