Lancome La Vie Est Belle Kullananlar

Lancome La Vie Est Belle Fransızcada “Hayat Güzeldir” anlamına gelen La vie est belle, yeni dönemin feminen kokusu olma yolunda hızla ilerliyor.

Ünlülerin tercihi

Julia Roberts’ın reklam yüzü olduğu Lancome La Vıe Est Belle, çıktığı andan itibaren bayanlar tarafından büyük ilgi gördü. Dişiliğin simgesi olarak görülen zambak kokusunun baskın olduğu ilk kadın parfümüdür.

Şık tasarım

Parfümün ana içeriği Irıs oluştururken, Yasemin Çiçeği, Portakal Çiçeği Özü, Paçuli Kalbi ve kokuya lezzet katan Armut, Şeker Çubukları, Vanilya Frenk Üzümü ve Badem şekeri içeriğini oluşturmaktadır. Işıltılı, Lezzetli, Değerli ve Sofistike bir koku olan La vie est belle, diğer çiçeksi kokularla kıyaslandığı zaman daha hafif ve daha canlı diyebiliriz.

Kullanım alanı geniş

La Vıe Est Belle Kullananlar, çiçeksi olan bu kokunun çok hoş olduğunu belirtiyor. Diğer çiçeksi parfümlere kıyasla çok şekerli olmaması ise parfümün en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi diyebiliriz. Her yaşta bayanın rahatlıkla kullanabileceği bu parfümü bütün mevsimlerde tercih edebilirsiniz. Kalıcı, şekerli, çiçeksi ve seksi bir koku arıyorsanız bu parfüm tamda size göre..

La Vie Est Belle İçeriği

İris çiçeği konsantresi, yasemin ve zambak özü, portakal çiçeği özü ve paçuli esansından oluşmaktadır. La Vıe Est Belle Kullananlar arasındaysanız yada merak ettikleriniz varsa yorum bırak kısmından ulaşabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Lancome La Vie Est Belle Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Swanqueen

3.94/ 5 puanladı

lancome'un dünyalar güzeli yeni parfümü. julia roberts'lı hoş bir afişi var bunun. (burdan merak edenler için) iris çiçeği konsantresi, yasemin ve zambak özü, portakal çiçeği özü ve paçuli esansından oluşuyormuş. tam da "hayat güzeldir" ismini hak eden tatlı mı tatlı insanın içini açan kokulardan biri. şeker küpü gibi de kokmuyorsunuz. tavsiye edilir. - Kaynak


Devrim istiyoruz

3.9/ 5 puanladı

duty free de görüp bayıldığım, eşim için kesinlikle alayım dediğim muhteşem ötesi parfüm.. gerçi etikete bakıp 90 euro olduğunu görünce yıkıldım. bununla idare edeceğiz artık.. - Kaynak


Chess

3.25/ 5 puanladı

bence süper hipnoz gibi ağır değil - Kaynak


Çay ve kahve

3/ 5 puanladı

Bende gecen merak edip denedim hiç begenmedim resmen kokusu basıma vurdu bana göre şekerli agır bır koku - Kaynak


Eylül tamer

3.5/ 5 puanladı

bana da sevil den tester'ını verdiler geçen , ben sevdim kokuyu , flowerbomb'la alakası yok bence , bu daha güzel , şekerli ama baymayan bir koku , ve baya da kalıcı oldu bende - Kaynak