Lee Stafford Ürünleri Kullananlar

Lee Stafford Ürünleri, 8 farklı dilde hizmet veren bir kozmetik markasıdır. Cilt bakım, kişisel ve güzellik bakım ürünlerine ait çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. ABD merkezli firmanın Türkiye şubesi bulunmamaktadır. Bazı ünlü kozmetik markalarının reyonlarında ve internet sitelerinde satılmaktadır. Bazı ürünlerine ait özellikleri, faydaları, içeriği ve kullanım bilgileri sitemizde mevcuttur. Lee Stafford Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Lee Stafford Ürünleri’nden Bazıları:

  • Lee Stafford Coconut Kuru Şampuan 20 TL 200 ml

Toz formunda bir üründür. Normal şampuan değildir. Kullanıldığında saçların daha parlak – canlı ve temiz görünmesine yardımcı olarak kafa derisindeki aşırı yağlanmayı azaltır. Saç şekillendirilmesine yardımcı olur.

  • Lee Stafford Heat Protection Shine Mist 29 TL

Yeşil çay özleri ile güçlendirilmiş olup saçların UV ışınlarından ve saç bakım makinalarının verdiği zararlı ısıya yönelik olumsuzlukların azaltılmasında kullanılmaktadır. Havlu ile kurutulan saçlara püskürtülür ve ardından fön, düzleştirici gibi cihazlar kullanılır.

  • Lee Stafford Coconut Hold Tight Saç Spreyi 29 TL

İpek Proteinleri ana etken madde olup Benzopheone içermektedir. Saçların güneş ve çevresel etkenlerden korunmasına yardımcı olarak şekillendirme hizmeti sunar.

  • Lee Stafford Loco Coconut Saç Balmı 29 TL

50 gram içeren kutularda satılmaktadır. Hindistan Cevizi Balmı kullanılarak üretilmiş olup saçların nemlendirilmesi ve bakımına destek olur. Nemli saçlarda kullanılmalıdır.

  • Lee Stafford Bleach Blonde Tone Correcting Saç Kremi 39 TL

Saç renginin açılmasına yardımcı olur. Nemlendirici – şekillendirici özelliklere sahiptir. Saçların daha canlı görünmesinde etkilidir. Aynı markaya ait ton düzeltici spreyler ile birlikte kullanılması önerilen ürün nemli saça uygulanır.

 

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör