Leke Kremi Kullananlar

Leke Kremi, güneş lekeleri için en etkili kremler aşağıda fiyatları, özellikleri ve içerikleri ile listelenmiştir. Leke kremi kullananlar cilt yüzeylerinde oluşan lekelerin giderilmesini beklemektedir. Leke kremleri genel olarak güneşin zararlı ışınlarından dolayı oluşan koyu renkli beneklerdir ve dengesiz – yetersiz beslenme, stres, çevresel kirlilik, yanlış makyaj malzemeleri, yanlış güneş kremleri gibi etkilerden kaynaklanan lekelerin giderilme ve önlenmesinde kullanılmaktadır.

Leke Kremlerinin Genel Özellikleri:

  • Bu tür kremler zarar görmüş cilt dokularının yenilenme sürecini yeniden tetikleyerek çalışmaktadır. Yeniden yapılandırılmanın aktifleştirildiği dokular tek başına hızla yenilenemez. Bu nedenle Leke giderme özelliği sunan kremlerin formülünde cilt hücreleri için yüksek besin – oksijen kaynakları bulundurmaktadır. Böylece cilt dokusu tarafından emilen içerikler derinin ikinci üst katmanı tarafından cilt hücrelerinin oluşumunu desteklerken zarar görmüş tabakanın ise dökülmesini sağlar.
  • Leke kremi expigment veya sinoz leke kremi kullananlar ise hem güneş lekeleri hem de diğer dermatolojik sebeplerden dolayı ortaya çıkan tüm cilt lekelerinin tedavisine yardımcı olabilirler.
  • Güneş lekesi kremi expigment kullanacak iseniz kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Hassas cilt türlerinde kullanımı sırasında yanma ve kızarma gibi yan etkiler gösterebilmektedir.

Cilt Lekeleri için Krem İsimleri:

Formülleri, popülariteleri ve etkilerine göre ürünlerin resmi web siteleri ve olumlu kullanıcı yorumlarının fazlalığı olan çeşitli kremler aşağıda belirtilmiştir. Üstlerine tıklayarak detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sunstain

Biolog Leke Kremi

Drula

 Leke Kremi Kullanımı:

  • Tüm leke kremleri düzenli kullanım sonucu işe yaramaktadır. Lekeleriniz geçse bile düzenli olarak kullanmaya devam etmelisiniz. Özellikle sivilceye yatkın ciltler, yağlı ciltler ve yaz aylarında düzenli uygulamaya devam etmelisiniz.
  • Sık sık leke problemleri ile karşı karşıya kalıyorsanız kimyasal madde içermeyen yüz bakım ürünleri ve makyaj ürünleri kullanmalısınız.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Münevver
7 Haziran 2017 01:06

ben biolog leke kremi kullanıyorum işe yarıyor gibi, başka leke kremi kullananlar tavsiye verebilir mi