Lifetime Q-Broccoli Sprouts Kapsül Kullananlar

Lifetime Q-Broccoli Sprouts Kapsül, 60 kapsül içeren şişelerde satılan ürün gıda takviyesi olup vejetaryen kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. 16+ yaş için uygundur. İçerikte adı geçen maddelerin sağlayabileceği imkanları verebilir.

Fiyatı:

  • 105 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Brokoli
  • Bitkisel Jelatin
  • Pirinç Unu

Lifetime Q-Broccoli Sprouts Kapsül Özellikleri:

  • Normal beslenmenin yerine geçemez.
  • Besin takviyesidir.

Kullanımı:

  • Günde bir ya da iki kapsül yemek esnası veya yemek sonrası su ile birlikte içilmelidir.

Aşağıdaki bilgiler ürün tanıtımından alınmamıştır. Ürünün içeriğinde olan maddeler editörümüz tarafından araştırılarak eklenmiştir.

BROKOLİNİN FAYDALARI

Lahanagiller grubundan olan brokolinin faydaları saymakla bitmez. Ancak en önemli yararları üzerinde durmak gerekirse, içerisinde bulunan besin değerleri ve mineraller sayesinde kanser önleyici özelliğe sahiptir. Ayrıca beyin tümörlerinin oluşmamasında önemli rol almaktadır. Saç sağlığına iyi olduğu yapılan araştırmalarla tespit edilmiş olan brokoli hem çiğ hem de pişmiş olarak kullanılmaktadır. Göz sağlığı içinde önemli olan brokoli içerisinde bulunan Omega 3 sayesinde göz hastalıklarına iyi gelmektedir. Küçük çocuklar için balık da olan besin değerleri brokolide de olduğu için çocukların sağlığı içinde oldukça önemlidir.

Bunların yanında kış aylarında meydana gelecek hastalıklara karşı antibiyotik görevini de üstlenen bir besindir. Sağlıklı beslenme için yenilmesi gerekli olan bir besindir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Hatun KORKUT
23 Aralık 2018 16:31

Lifetime Q-Broccoli Sprouts Kapsül kullananların yorumları nelerdir?