Lipkit Lipbubbly Ruj Kullananlar

Bubbly Kozmetiğin 2016 yılında çıkardığı dolgunlaştırıcı etkisi olan mat ruj son zamanlarda bir çok ünlünün de kullanmasıyla beraber merak uyandıran bir ürün oldu.

Lip kit dolgunlaştırıcı ruj yan etkisi bulunmayan ve ağrısız acısız dudak büyütmek isteyenler için ideal bir ürün gibi görünüyor.

Lipbubbly Dolgunlaştırıcı Mat Ruj 3 adet renkten oluşmaktadır. Çikolata rengi, Nude ve Soft adını verdikleri bu üç renk ile mükemmel pürüzsüz ve dolgun dudaklara sahip olabileceğiniz söylenmektedir.

Lipkit Nasıl Kullanılır?

Lipkit ruju normal ruj gibi kullanabilirsiniz. Temiz olan dudaklarınıza başka hiç bir işlem yapmadan sürebilirsiniz. Etkisi 24 saat boyunca devam eder.

Ürünün hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İnstagram sayfalarından daha detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Lipbubby kullanıcı adıyla İnstagram’da bulabilirsiniz.

Lipkit Lipbubbly Ruj Kullananlar arasındaysanız, yada kullanmayı düşünüyorsanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Abone Olun
Bildir
21 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Emine
28 Kasım 2017 13:25

Soft rengini sipariş ettim bir defa kullandım, anında sildim hem görselini beğenmedim, hem de dudaklarımda aşırı bir yanma hissi bıraktı, çok kötü kokuyor, koşulsuz iade alıyoruz yazdığı için iade etmek istedim almadılar, sipariş etmeden önce bunları dikkate almak gerek diye düşünüyorum.

Esra
18 Temmuz 2017 20:15

Kesinlikle almayın derim bi müddet kullandım ilk önce kızarıklık yaptı bıyık bölgesinde sonra sürdükçe zamanla alıştı kızarmadı. Ama sonra farkettim ki bıyık bölgesinde lekenme yapmış bıyıklarım varmış gibi duruyo kapatıcıyla kapatıyorum nasıl geçicek bilmiyorum lekelenme…

Selma
9 Haziran 2017 14:03

Ürün elime geçer geçmez denedim ama cok pişman oldum kızarıklık ve yanma yaptı.keşke yorumları okusaydm almadan önce..para kazancaz diye insan sağlığyla oynuyorlar…adam gibi bişy yapın da verdmz para helal olsn diyelm…

Deniz
4 Mayıs 2017 14:11

Sakın almayın arkadaşlar..Ürün iadesi yok.Dudağımın bıyık kısmında kızarıklık oluştu.Çözümleri şu:Cildiniz alerjen yapıya sahip.Siz kullandığınız ruju iade edebiliyor musunuz?Açmadığınız ürün varsa alalım.Peki denemeden nasıl bileceğim???bu fiyatı verdiğim hiç bir ürün beni yanıltmadı ki..Yazık..Bunca insanın hakkına giriyorsunuz.Düşünün dışarı çıkacaksınız ruj sürdünüz.Biri ağzınıza tokat atmış gibi..Dur kızarıklık geçsin de ben öyle çıkayım mı diyeceksiniz.Pastel boya gibi..Kimse almasın.

1 3 4 5

Lipkit Lipbubbly Ruj Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Jondaff

2/ 5 puanladı

angelina jolie olucam derken seda sayan olunabilinir dikkat edilmesi lazım. dudağın orijinali iyidir. her şeyin orijinali iyidir. kuru kayısı yensin cilde iyi geliyor, parlak olur yüzün, hoş olursun - Kaynak


Mock

2/ 5 puanladı

hepsi mi bilmem, sanırım çoğu kollajen içerir.. - Kaynak