Lipogel Kullananlar

Lipogel, diğer adlarıyla Lipo Gel, Lipo Jel, Lipojel, zayıflama – incelme çalışmalarına ek olarak kullanılabilen bir zayıflama ürünü olup cilt dokularındaki fazla yağın yakılmasına yardımcı olabilir. Krem formundadır. Lipogel kullananlar zayıflama sırasında destek alabilirler.

Fiyatı:

  • 90 TL / 236 gr içeren kutularda.

İçeriği:

  • Mentol, Kafein, FDC Blue, Deiyonize formda su.

Yan etkileri:

  • Diüretik madde olan kafein içeriği çok sık kullanıldığında cildin nemini azaltmaktadır. Bu nedenle cildin nemlendiricilerle desteklenmesi gereklidir. Kafeine karşı alerjiniz var isekullanmayınız.

Lipogel Kullanımı:

  • Temiz kuru cilt alanlarına günde bir iki kez sürerek masaj yapınız. Durulama yapmayınız.

Siz de bu ürünü kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bize ulaştırın, böylece herkesin doğru bilgi almasına yardımcı olabilirsiniz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.

49
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

31 Başlık Sayısı
18 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
46 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Sibel

Arkadslar ben aldim bugun kulkanaya basladim.ciddi bir yanma hissi var sabah surdum hala yaniyor.daha once muadili urunler kulkandim onlarda da ayni etki vardi ama ise yariyorlar.bu urunu ilk defa kulkaniyorum sonuclarini gorecegiz zaman icerisinde buradan paylasacagim.daha once extrajel ve guarana kremlerini denedim,duzenli kullanim,spor ve diyet le beraber cok ise yariyor.ciddi bir incelme oldu,buradaki onemli faktor duzenli kullanim hemde hergun ve en az iki yada uc ay devamlilik sart.

Fatıma

Nasıl şimdi fark varmı

Hulya

Bende iki hafta olacak kullanıyorum ama bı değişiklik yok yanı aynı ne zaman etki gösteriyor acaba

Gül

bende 2 kutu aldım.iki gündür sürüyorum.Reçetesi olması kafamı karıştırdı.Acaba sahte mi diye.Umutsuzum ama yine de kullanacağım 🙁 yazık parama !!

Fatıma

Alerjin olup olmadığını nerden anladınızda aldınız vücuda zararı varmıdır ki

1 6 7 8