Loreal Eyeliner Kullananlar

Loreal Eyeliner Gözlerin ön plana çıkarılması

Yüze makyaj uygulanırken ön plana çıkarılan iki nokta vardır. Bunlardan birincisi dudaklardır. Ancak dediğimiz gibi dudaklara ruj çekilirken biraz aşırıya kaçılabilmektedir ve bu da bakışları dudaklardan başka yerlere kaydırmaktadır. Ancak gözler için aynı durum söz konusu değildir. Boyutları belli olan gözlerde böylesine bir taşma söz konusu değildir. Loreal ile gözler çok düzgün bir şekilde yüzün dikkat çeken noktası haline gelebilmektedir. Dilimize göz kalemi olarak geçen eyeliner, göz kapaklarının birleştiği bölgeye ince bir hat şeklinde uygulanır.

Çok dikkatli olunmalıdır

Gözlerinize loreal eyeliner uygularken çok dikkati olmalısınız. Çünkü kalem şeklinde olan ürünü kullanırken yapacağınız en ufak kayma, kalemin ucunun gözünüze batmasına neden olabilir. Ayrıca bazı bayanların bu uygulamayı yaparken elleri titreyebilir. Ellerini kaldırmadan yapmaya çalışan kadınlar, bu uygulama esnasında çok zorlanırlar. Oysaki bu uygulama yapılan makyajı tamamlayıcı nitelikte olduğu için önemlidir.

İşte bu yüzdendir ki; eğer gözlerinize loreal eyeliner uygulamak istiyorsunuz, fakat bu konuda biraz tecrübesizseniz, bir makyaj uzmanından yardım almanız sizin için en iyisi olacaktır. Böylece güzelliğiniz tamamlanmış olacak ve de yapacağınız en ufak bir hatadan dolayı güzel görünebilmek için verdiğiniz onca emek boşa gitmiş olmaz. Bir süre sonra zaten kendi makyajınızı kendiniz taçlandıracak düzeye ulaşacaksınız. Ama başlangıç aşaması için uzman yardım şarttır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Loreal Eyeliner Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

destina90

3.8/ 5 puanladı

Loreal jel eyeliner 40 tl ama cok uzun sure gidiyo likitler gibi hemen bitmiyo. Hergun kullanırım eyeliner tam 1 senede bitirdim öyle soyliyim. Akmiyo dagilmiyo kolay suruluyo hatta makyaj temizleyici olmadan cikmiyo bile cok dayanikli - Kaynak


strawberrylips

3.7/ 5 puanladı

bugün aldım loreal jel eyeliner çok güzel beğendim sürümü kolay ve dağılmıyor - Kaynak


labarba

3.9/ 5 puanladı

göz makyajı temizleyicisi eyeliner çıkarmakta başarılı sayılabilirken, göz kalemi ve sürmeyi temizlemeyi beceremiyor. göz kalemini bulaştırıyor. kullandığım ürünler öyle çıkmayan waterproof şeyler değiller, ama asla, süperdandik olmamakla beraber. özellikle makyaj yaparken rötuş yapmaya kalkarsanız, göz kaleminizin ucu biraz taştıysa filan, zahmet etmeyin çünkü bulaştırdığınızla kalıyorsunuz. - Kaynak