Loreal Infallible Mat Fondöten Kullananlar

Loreal Infallible Mat Fondöten kadınların vazgeçilmez rüyalarından birisidir makyaj yapmak. Her kadın fiziksel görünüme önem verir. Güzel ve bakımlı bir şekilde çevrelerine görünmek ister. Fakat makyaj yapmak kolay bir eylem değildir. Bunun için yüz tipini iyi bilmeli insan. Her yüz tipi için makyaj farklı şekillerde uygulanır. Makyaj esnasında en çok kullanılan kozmetik ürün fondötendir. Fondöten uygulandığı zaman cilt pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm alır. Kullanımı oldukça basittir. Parmak ucuyla ya da bir fırça yardımıyla da uygulanabilir. Fondöten uygulamadan önce cildinize nemlendirici sürmelisiniz. Fondöten seçiminin de cildiniz de aynı tonda olmasına özen göstererek almalısınız. Makyaj yaparken cildinizin bebek gibi görünmesi için üretilen Loreal Infallible Mat Fondöten, suratınızı güzel gösterecektir.

Peki Ama Fondöten Cilde Nasıl Uygulanır ?

Makyajların olmazsa olmaz kozmetik ürünlerinden birisidir fondöten. Her cilt rengine uygun olarak  ayrı ayrı üretilen Loreal İnfallible Mat Fondöten, içerdiği mucizevi formül sayesinde cildinize mat ve kusursuz bir görünüm sağlamaktadır. Cildinizi diğer fondötenler gibi yağlı göstermez. Aynı zamanda cildinizi nemlendirir. Bu yüzden çok yönlü bir kozmetik ürünüdür. Fondöteni cildinize uygularken yapmanız gereken ilk şey bir parça alıp alnınıza eşit miktarda sürerek saç diplerine doğru uygulanır. Daha sonra şakaklara, yanaklara ve gözlerinizin çevresine doğru inin. Burunun iki yanına da sürmeyi ihmal etmeyin. Göz kapaklarınıza iyice yayın. Bu şekilde makyajınıza zemin hazırlamış olursunuz. Daha sonra ise parmaklarınız tersi yardımı ile ve yukarı doğru hareketlerle cildinize sürmüş olduğunuz fondötenin fazlasını alın.

Sizde Bebek Gibi Bir Cilde Sahip Olmak İstemez Misiniz ?

Cildinize sürdüğünüz ürünlerin kaliteli olmasına özen gösterin. Cildinizi her ürün beslemez. Bu da kuruluk, kızarıklık gibi sonuçlarla son bulabilir. Her kadın belli bir yaş aralığından sonra cildi yaşlanmaya başlar. Bu ürün sayesinde oluşan kusurlarınızı kapatabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Emine
10 Haziran 2015 00:02

Ben loreal infallible mat serisini kullanıyorum cok guzel bir ürün gün boyu mat kalıyor ve cok dogal duruyor aşırı cildi kuru olmayan herkese tavsiye ederim bir kozmetikçi olarak.

Loreal Infallible Mat Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

felicyam

3.7/ 5 puanladı

bu fondoteni alalı henüz 1 ay oldu ama hiç memnun değilim! deneyeniniz oldu mu? yada benım aldığım mı öyle ,sürünce maske gibi kalıyor...tam dağılmıyor bi tuhaf ...daha önce loreal fondoten kullanmıştım hiç böyle bi durumla karşılaşmadım...siz hangi fondoteni tavsiye edersiniz? - Kaynak


cmrmduru

3.8/ 5 puanladı

Loreal paris true match fondoten karma ve yağlı ciltler için harika. - Kaynak


kaldırımda sere serpe yatan muz kabuğu

3.7/ 5 puanladı

lumi magique adlı fondöteni hakkında söylemek istediklerim var: - sıvı bir yapısı var, ve kolay uygulanıyor. - real techniques expert face brush ile çok daha güzel uygulanıyor. - cildi sağlıklı gösterme konusunda gerçekten çok iyi - kuru ve karma ciltlere uygun, lakin yağlı ciltlere uygun değil çünkü nemlendiriyor. - ciltte aydınlık bir görüntü sevenler varsa -ki bu ben- bayağı hoşuna gidecektir. - kalıcılık süresi; yüzünüzle çok fazla oynayıp kurcalamazsanız 8-10 saat götürüyor. - Kaynak