Loreal Paris Les Chocolats Kullananlar

Loreal Paris Les Chocolats, mat ve likit formda geliştirilmiş bir ruj serisidir. Kolay – hızlı uygulanabilir. Kalıcılık süresi ile ön plana çıkmaktadır. Dudakların nemlendirilmesine yardımcı olabilir. Daha doğal bir dudak görünümüne hizmet edebilir. Çikolata kokusuna sahiptir. Tek uygulamada 16 saate kadar eti süresi gösterebilir. 11 ayrı renk seçeneği vardır.

Fiyatı:

 • 19 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • 842 Candy Man Açık Pembe Nude
 • 844 Sweet Tooth Sıcak Nude
 • 848 Dose of Cocoa Toprak Tonu
 • 852 Box Of Chocolates
 • 856 Bitter Sweet Gri Ton
 • %70 Yum Acı Çikolata Rengi
 • 858 Oh My Choc Gri Nude
 • 860 Ginger Bomb Turuncu Nude
 • 862 Volupto Choco
 • 864 Tasty Ruby Sıcak Kırmızı
 • 868 Cacao Crush Koyu Kırmızı

Loreal Paris Les Chocolats Özellikleri, Faydaları:

 • +3 kat matlık imkanı sunabilir.
 • İnce yapıdadır.
 • Tortu oluşturmaz.
 • Dudakları kurutmaz.
 • Oluklu yapıda olması sebebi ile pratik uygulama özelliği barındırır.

Kullanımı:

 • Temiz – kuru dudaklara yatay olarak dudak çizgisini taşırmadan sürünüz. Daha yoğun bir renk elde etmek isterseniz ikinci katı da çekebilirsiniz. Dudak çizgisini taşıran bölümü parmağınızla ya da peçete ile siliniz. İstenilen sıklıkla uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

 

Alışkanlıklarına Göre Makyaj Stilinde Neyi Değiştirmen Gerektiğini Söylüyoruz!

Her bayanın farklı bir makyaj stili bulunmaktadır. Bu konuda en büyük etken de alışkanlıklar olacaktır. Alışkanlıklar nedeniyle, aynı tür makyajın daha güzel görünüme kavuşturduğuna inanılır. Bu sayede, farklı arayışlara girilmez. Evden çıkarken hızlı bir şekilde yapılan makyaj yöntemleri, kişinin karakteristik makyaj stili olmuştur. Oysa, zaman içerisinde makyaj trendleri de değişmektedir. Popüler olan renkler, yeni makyaj stillerini yaratacaktır. Bu nedenle, zaman içerisinde makyaj alışkanlıklarının da değişmesi yerinde olacaktır.

Koyu Renk Makyajlar Yerine Daha Parlak Bir Stil

Son dönemlerde trend, daha parlak ve ıslak bir görünüm sunan makyajlardan yanadır. Çok koyu tonlara alışkın olan bayanlar, son dönemlerde bu alışkanlıklarından vazgeçmek durumundadır. Özellikle, farlarda likit türde kullanımlar, daha çok trend olmuş durumdadır. Renklerde pastel tonların kullanılması, kişiyi daha genç gösterecek makyaj stilleri arasındadır. Rujlarda da likit rujlar, daha parlak görünüm sağlayacaktır. Elbette koyu tonlara alışmış olan kişiler için bu durum, zor aşılacak bir husustur. Alışkanlıkları yıkmak zor olsa da, zamanla bu tonları daha çok kullanmaları söz konusudur.

Son Dönemin Yükselen Makyaj Trendleri

Son dönemin yükselen makyaj trendleri arasında, ıslak makyaj stili önde gelmektedir. Günümüzde pek çok ünlü gerek günlük yaşantılarında gerekse sahne gösterilerinde bu makyajı kullanmaktadır. Bu makyajın sağladığı en önemli özellik, canlı ve son derece parlak bir görünümdür. Islak makyaj stili, kişinin cildinin daha parlak ve kaygan görünmesini sağlayacaktır. Yüz hatlarına güvenen hanımlar ise, saçlarını toplayarak bu makyaj stilini ön plana çıkarabilirler. Islak makyaj stili, sadece dudaklarda değil, gözlerde de ıslak bir makyajın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Islak makyajı daha yakından tanımakta yarar bulunacaktır.

Islak Makyajı Aşamalar Halinde Tanımak

Islak makyajın temel adımlarından ilki, cildi makyaja hazırlamaktır. Bunun için temizlenen cilt, uygun bir ürün ile nemlendirilir. Bu ürünlere örnek olarak, Kiehl’s Markasının nemlendirici ürünleri tavsiye edilir. Özellikle, serumun cilde uygulanması, hızlı bir canlandırma sağlayacaktır. Nemlendirici sonrasında L’Oreal Paris Markasına ait makyaj bazları ile makyaja hazırlık yapılmış olur. Bunda da öne çıkan en önemli ürün, aynı markanın fondötenidir. Serum ve nemlendirme sonrası uygulamanın da cilde ıslak görünüm vermesi açısından etkisi büyüktür.

Islak Makyajı Bitirirken Bazı Dokunuşların Önemi

Islak makyajı bitirirken bazı dokunuşların önemi büyüktür. Özellikle serum, fondöten sonrasında seçilecek allık türü de önem taşır. Renk kadar, fondöten cinsinin de makyaj türünü belirlemede etkisi oldukça fazladır. Urban Decay Naked Flushed Allığın kullanılması önerilmektedir. Islak makyajda canlılık önem taşır. Bu nedenle canlı tonlara yönelmek gerekecektir. Pembe ağırlıklı tonlar, bu tür makyaj için önerilen tonlardır. Allık olarak pembe kullanılması, ardından aynı tonunun şakaklara kadar sürülmesi önerilir. Bu sayede tüm yüzde, canlı ve parlak bir ton elde edilmiş olacaktır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör