Loreal Paris Rimel Kullananlar

Loreal Paris Rimel Kirpiklerin daha dolgun, uzun ve kalın görünmesini sağlamak amacıyla kullanılan rimel gözlerin daha fazla ortaya çıkarak odak noktası haline gelmesine yardımcı olur. Kozmetik dünyasında birçok farklı rimel seçeneği bulunmakla beraber bu markaları birbirinden ayıran en önemli özellik ürünlerinin vaat ettikleri etkileri gösterebilme niteliğidir.

Yeni teknik

Kozmetik ve makyaj dünyasında en sık kullanılan ve en çok bilinen markalarından birisi olan Loreal Paris Rimelleri kirpiklere çok daha dolgun ve uzun görünüm sağlarken aynı zamanda kalıcı yapısı sayesinde akma ve bulaşma gibi sorunlar yapmaz.

15 Kat Hacim

Mega Volume Miss Manga rimeli mega büyüklükte siyah kirpikler, 15 kat daha fazla hacim, yoğun kavrama özelliği ve koni biçimdeki esnek fırçası ile yoğun üst kirpikler ile daha belirgin alt kirpiklere sahip olunmasına yardımcı olur. Rimel sıcak havalarda bile kuruduktan sonra hiç akma ve ya bulaşma yapmaz.

Hoş kullanım

Lash Architect 4D ise kirpiklere hacim verirken ve kirpikleri uzatırken aynı zamanda kirpiklere daha kalın ve kıvrık bir görünüm sağlıyor. İnce uzun fırçası çok daha kolay bir kullanım ve uygulama imkânı sağlıyor.

Takma Kirpik Etkisi

False Lash Wing kirpiklere takma kirpik etkisi vererek kirpiklerin yanlara doğru uzayarak dramatik görünümü tamamlayan bir rimeldir. Rimelin etkili tasarıma sahip fırçası ince kısmı ile en kısa kirpikleri bile yakalarken, uzun kısmı ise kirpiklere takma kirpik etkisi veriyor. Ürün uygulandıktan ve sabitlendikten sonra yoğun hali ile kolayca akmaz.

Doğal çözüm

Farklı rimel çeşitleri ile Loreal Paris Rimel ürünleri kadınlara kat be kat daha fazla hacim, kalınlık sağlarken aynı zamanda kirpiklere daha kıvrık görünüm verir. Birçok koşulda akmaya ve bozulmaya karşı dirençli olan rimelleri vaat ettiği özellikleri sağlayarak bayanların istediği ve arzuladığı kirpiklere sahip olmalarına yardımcı olur.

Şık ve kolay

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Loreal Paris Rimel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

CurlyCurly

3.7/ 5 puanladı

yeni rimeli kirpikleri her ne kadar guzel gosterse de temizlemek bir olum oldugundan hassas gozler icin tavsiye edilmemektedir. - Kaynak


İrem

4.5/ 5 puanladı

loreal maskaralar genelde başarılı oluyor zaten.. - Kaynak


Solmaz

3/ 5 puanladı

Bu rimelin hemen kuruduğunu duymuştum :( - Kaynak


Loreal

4.3/ 5 puanladı

Maskara olarak Loreal Maskara kullanıyourm ben etsisi oldukça uzun, ben şahsen çok memnunum. - Kaynak


Bayan Bakımlı

4.6/ 5 puanladı

Ben ilk kez Loreal'in maskarasini denedim ve oldukca memnun kaldim. Dedigini ve 4D olanin da methini cok duydum onlara da sans vericem;) - Kaynak