Loreal Paris Telescopic Maskara Kullananlar

Loreal Paris Telescopic Maskara, Karbon özleri kullanılarak geliştirilmiş olan maskara kirpiklerin daha yoğun siyaha bürünmesine ve kıvrımlandırılmasına yardımcı olabilir. Tortulanma bırakmaz, su ve tere karşı dayanıklı yapıdadır.

Fiyatı:

  • 45 TL’den başlayan fiyatlarla.

Loreal Paris Telescopic Maskara Özellikleri, Faydaları:

  • Kolay kullanım imkanı sunar.
  • Kirpiklerin uzatılmasına yardımcı olabilir.

Kullanımı:

  • Çarpraz şekilde temiz kuru kirpiklere uygulayınız.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Doğru İpuçlarıyla Daha Genç Görünmek İçin Gereken Süre Beş Dakika

Her yaşın ayrı bir güzelliği olsa da kadınlar makyaj yaptıklarında daha olgun gözükmek istemezler. Makyaj yaparken doğru teknikler kullanılmazsa kadınların yaşı olduğundan daha fazla görünebilir. Bu nedenle bazı teknikleri bilmek ve önemli ipuçlarına dikkat etmek gereklidir. Doğru tekniklerle yapılmış bir makyajda böyle hatalar olmaz. Hatta bazı makyaj teknikleriyle çok daha genç görünmek mümkündür. Bunun için uzun sürelere ihtiyaç yoktur. Doğru ipuçlarıyla beş dakika gibi bir zamanda daha genç ve bakımlı görünmek mümkündür.

Aydınlatıcı Etkisi

Aydınlatıcılar, kadınların cilde ışıltı vermeleri için kullandıkları ürünlerdir. Ancak bu ürünler doğru tekniklerle uygulanırlarsa kontür etkisi oluştururlar ve daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlar. Aydınlatıcılarla yüz hatları daha belirgin hale getirilmelidir. Kaş kemiğine ve göz çevresine uygulanan aydınlatıcılar daha diri bir görünüm sağlarlar. Ayrıca elmacık kemiklerine uygulandıklarında da elmacık kemiklerini daha kalkık gösterirler. Aydınlatıcı, elmacık kemiklerinde üst noktalara uygulanmalı ve doğru bir şekilde dağıtılmalıdır. Bu işlem fırçayla yapılabildiği gibi parmaklarla da yapılabilir.

Kaşları Belirginleştirmek Gerekir

Güzel bir yüz ifadesi için kaşlar oldukça önemlidir. İnce kaşlar kişinin yüzünü olduğundan daha yaşlı gösterir. Bu nedenle belirgin kaşlara sahip olmak gerekir. Kaş belirginleştirmede kullanılan makyaj ürünleri mevcuttur. Bu ürünlerden kullanarak kaşların doldurulması ve belirgin hale getirilmesi önemlidir. Aynı işlem kaş kuyrukları ince olanlara da uygulanmalıdır. Kaş kuyruk kısımlarının çok ince olması da yorgun ve yaşlı bir görünüm sağlar. Bu nedenle kaşların kuyruk kısımları da unutulmamalıdır. Kusursuz ve genç bir görünüm için her detay büyük önem taşır.

Dudaklarda Doğal Görünümün Işıltısı

Dudakları genç, bakımlı ve dolgun göstermede kullanılan en ideal ürünler dudak parlatıcılarıdır. Bu ürünler tek başlarına kullanılabildikleri gibi rujun üstüne sürülerek de kullanılabilirler. Hafif bir şekilde uygulanan dudak balmı ya da lip gloss dudaklara harika bir dolgunluk katacak ve kısa zamanda çok daha genç bir görünüm kazanılmasına yardımcı olacaktır. Dudaklarda doğal ve bir o kadar dikkat çekici duran parlatıcılar zamansız ürünlerdir. Her sezon trendler arasında yer alırlar ve bu ürünlerin modası asla geçmez.

Makyaj Bazı ve Islak Bitiş

Makyajda en önemli detaylardan biri cilt tonunun eşit olmasıdır. Ten makyajında kullanılan her ürün özenle seçilmeli ve eşit bir ton elde edilmelidir. Genç bir görünüm için eşit bir cilt tonu olmazsa olmazdır. Bu nedenle makyajı ıslak bitiş ürünlerle tamamlamak gerekir. Islak bitişli fondötenler cilt tonunu eşitler ve içindeki pırıltılarla çok daha canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Islak bitişli fondöten kullanılabilmesi için makyaj hazırlığında makyaj bazı kullanılmalıdır. Cildin pürüzsüz bir hal almasına yardımcı olan makyaj bazı bu sayede cildi fondöten için hazırlamış olur. Sonrasında ıslak bitişli fondötenle son dokunuş yapılır ve istenilen genç görünüme kolaylıkla kavuşulmuş olur.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör