Loreal Sunkiss Sprey Kullananlar

Loreal Sunkiss Sprey, asıl adı Loreal Casting Sunkiss Tropical Açıcı Sprey olan ürün, saç rengini kalıcı aşamalı olarak açmak için kullanılmaktadır. Loreal Saç Açıcı Sprey olarak da bilinen bu ürün koyu kahverengi dahil tüm saç renklerinde uygulanabilir. Loreal Sunkiss Sprey kullananlar güneş odaklı saç sararmasını bu sprey ile sağlayabilirler. Sprey formu ile çok daha kolay ve hızlı uygulama imkanı sunar.

Loreal Sunkiss Sprey Fiyatı:

  • 14,99 TL / 125 ml içeren şişelerde.

Çeşitleri:

  • Jel ve Sprey formları mevcuttur.

Loreal Sunkiss Sprey Özellikleri, Faydaları:

  • Aşamalı renk açıcılardan biridir. Tek uygulama ile sadece bir ton açma özelliği sunar.
  • Güneşte kalmış doğal saçların rengine ulaştırmak için üretilmiştir.
  • Saç parlaklığını arttırıcı özellikler sunar.
  • Hızlı uygulama imkanı sunar. Amonyak içermez.
  • Her uygulama saç tonunu bir ton açar tavsiye edilen maksimum uygulama sayısı dörttür.
  • Kahverengi saçlardan sarı saçlara kadar olan tonlarda kullanılabilir.

Tüm Saç Dökülmesi ve Bakımı ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanımı:

  • Boya işlemi yapılmamış, temiz – kuru veya nemli saçlara yeterli miktarda püskürtünüz. Güneşe çıkma imkanınız var ise kısa bir süre çıkabilir, fön ile kurutabilir ya da kendiliğinden kurumasını bekleyebilirsiniz. Saçlara güneşten sararmış efekti veren bir saç bakım ürünüdür. Daha fazla renk açma imkanından yararlanmak istiyorsanız aynı işlemleri her gün ya da birkaç güne bir tekrarlayabilirsiniz.

 

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Sunkiss Mağduru 2
7 Ocak 2018 19:51

2016 Temmuzda saçlarımı Loreal Sunkiss saç açıcı spreyle açtım.İlk başlarda her şey normaldi, saçımı beğenmiştim.Daha sonra dibinden kendi saç rengim gelmeye başlayınca farkettim ki saçımın çoğu beyaz geliyor.Şuan ne yapacağımı bilmiyorum.En iyi seçenek omzuma kadar kendi saçlarımı uzatıp kalanları kestirmek olacak sanırım.Saçımı kısa kullanmayı seven biriyim neyse ki.Yoksa cidden bu dünya bana dar olurdu.Kestirdikten sonra kendi saç rengime boyayabilir ya da daha sağlıklı olması açısından kına bile yakabilirim.Kendi saçlarım koyu kestaneydi, şuan sunkissle beraber açık kumral gibi bir durumda.Keşke hiç böyle bir işe kalkışmasaydım.

Sunkiss mağduru
21 Ağustos 2017 00:03

Hayatımın hatası sunkiss. Saçlarımı natural colors boyayla açmıştım. (Bu arada harika bir boyadir) Dibi geldiğinde sürekli boyamaktan bıktığım için baktım arkadaşın sunkissle açtığı saç benim açılmış renge benziyor deneyeyim dedim. Denemez olaydım. Rengi fena olmadı eşitlendi bir süre sonra fakat gür ve kalın telli saçlarımı benimle alakası olmayan korkunç kedi tüyü gibi bir saca çevirdi. Tüm hacmi gitti, gürlüğü gitti. Psikolojim alt üst oldu. Dışarı bile çıkmak istemiyordum abartmıyorum. Bir süre sonra saçım çok zayıflayıp dökülmeye başladı. Ne yapsam kendine getiremedim maalesef. Omzuma kadar kendi rengimde uzatıp kurtarmaya çalışıyorum şuanda. Bir daha boya, açıcı tövbe. Bu arada benden sonra kullanan… Devamını oku

Ayse
8 Kasım 2017 00:59

kesinlikle katiliyorum! ayni seyleri ben de yasiyorum, en sonunda o kadar inceldi ve kurudu ki sacimi kesmek zorunda kaldim 🙁