Louis Widmer Krem Kullananlar

Louis Widmer Krem, tüm cilt tipleri için ayrı ayrı çeşitleri olan cilt bakım markalarından biri olup tüm çeşitler anti aging ( yaşlılık etkileri ile mücadele ) özelliklere sahiptir. Ürünün gece – gündüz bakım kremlerinin yanı sıra güneş koruma filtrelerine sahip güzellik bakım seçenekleri de vardır. Louis Widmer kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

 • 48,93 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri, İçeriği, Özellikleri, Faydaları:

 • Louis Widmer Tinted Moisturiser UV 20 Bronze 30 ml 66,43 TL

Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen, yaşlanma belirtileri ile mücadeleye yardımcı bir nemlendirici krem olup güneş koruma faktörleri içermektedir. Gliserin, Pantenol, Arjinin içermektedir. Sabahları temiz cilde masaj yapılarak yedirilmelidir.

 • Louis Widmer Anti Aging Intensive Complex 30 ml 122,43 TL

Kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilmiş kırışıklık önleyici bakım ürünlerinden olup derinlemesine nemlendirme hizmeti sunar. E, E Vitaminleri, Yeşil Çay Ekstratı ve Jojoba yağı barındırmaktadır.

 • Louis Widmer Pigmacare Skin Tone Balanca 30 ml 104,93 TL

Cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olarak pigmentasyon seviyelerini destekler. Parfüm içermemektedir.

 • Louis Widmer Contour Des Yeux Eye Cream 30 ml 139,93 TL

Göz ve çevresi için geliştirilmiş olup yüz ve boyun – dekolte alanlarında da kullanılabilmektedir. Maske olarak da tercih edilen ürün sabah ve akşam uygulanmalıdır. E, A vitaminleri, Amino Asit Kompleksi ve Pantenol içermektedir.

 • Louis Widmer Anti Age Remederm Creme Visage 50 ml 87,43 TL

Çok kuru cilt tipleri için özel üretimdir. Maksimum nemlendirme hizmeti içerir. A Vitamini, E Vitamini, AA Kompleksi ve Laktik asit ile güçlendirilmiştir. Sabah – akşam uygulanmalıdır. Çizgilerle mücadele eder.

 • Louis Widmer Remederm Body Cream 250 ml 90,93 TL

Tüm vücutta kullanılabilen çatlak bakım kremi olup parfüm bulundurmaz.

 • Louis Widmer Anti Aging Pro Active Cream Light 50 ml 125 TL

Gece bakım kremi olup normal ve karma cilt tipleri için formüle edilmiştir. A, E vitaminleri, Hyalorinik Asit, Pantenol, Pantolactone içerir.

 • Louis Widmer Anti Aging Emulsion Hydro Active Cream 50 ml 101 TL

Cildin beslenmesi ve nemlendirilmesine yardımcı olarak kaz ayağı, çizgi ve kırışıklıklara karşı bakım hizmeti sunar. Kreatin, Pantenol, E Vitamini, Ksantam Sakızı, Amino Asit Kolajenleri barındırır.

 • Louis Widmer Emulsion Hydro Active UV30 Anti Aging Cream 50 ml 104 TL

SPF30+ güneş koruma hizmeti sunar. Yoğun nemlendirme özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 • Louis Widmer Anti Aging Creme Vitalisante 50 ml 125 TL

Gece bakım kremi olup gece boyu nemlendirme özellikleri sunarak kırışıklıkların engellenmesine yardımcı olur. Magnezyum, Pantehol, Sorbital, Gliserin, Amino Asit içerir.

 •  Louis Widmer Anti Aging Tagescreme 50 ml 104 TL

Kuru ciltler için geliştirilmiştir. Nemlendirme ve kırışıklık bakım hizmetini aynı ada sunar. Karite yağı, Kreatin, Hyaluronik asit ile cilt bakımına yardımcı olur.

 • Louis Widmer Anti Aging Nutritive Cream 50 ml 125 TL

Normal ciltler için kullanılabilmektedir. Yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olarak cilt beslenmesini destekler.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Leman
25 Haziran 2018 18:59

Kuru ciltlere yugunmudur bu krem

Gökçe Doğdu
21 Şubat 2018 23:05

Çok kuru bir yüze sahibim malefes. Krem kullanıyorum kurudukça ama artık yanımda sürekli krem taşımaktan sıkıldım. Gece yatmadan önce sürmelik bir krem var mı , sabak kalktığımda yüzümü yumuşak yapsın ? louis widmer kremin bu tarz etkileri var mıdır kullanan biri varsa cevaplayabilir mi