LR Health and Beauty Kullananlar

LR Health and Beauty, 1985 yılında kurulmuş ünlü cilt bakım – kozmetik firmalarından biridir. Satış sistemi ve Network sistemi ile kurulmuş firmanın yüzlerce kişisel bakım ürünü mevcuttur. Hemen hemen tüm ürünlerinde Aloe Vera bitki desteğinin yanı sıra doğal bitki yağ ve karışımlarından elde edilmiş içerikler vardır. Firma satış ortaklığı, iş ortaklığı kategorilerinde hayatında devam etmektedir. Kozmetik ürün yelpazesi oldukça geniştir.

LR Health and Beauty Fiyatı:

  • 25,90 TL Adet LR Aloe Vera Saç Kürü Spreyi fiyatıdır.

LR Health and Beauty Ürün Yelpazesi Haziran 2017 Kataloğundan elde edilen verilerle firma tanıtımı ve ürün yelpazesinden bazıları; içerikleri, fiyatları, özellikleri aşağıda sıralanmıştır:

Lr Aloe Vera Mousturizing Hair Cure: 25,90 TL

  • Saç kürü spreyidir. Bambu ekstreleri ile güçlendirilmiştir. Kuru saçların bakımını üstlenerek nem oranını arttırır. Kolay şekillendirme hizmeti sunar.

LR Aloe Vera Cream Soap: 18,90 TL

  • El bakım ürünüdür. Aynısefa çiçeği ile üretilmiştir. 250 ml içeren pompalı şişelerdedir. Derinlemesine temizlik ve nem imkanı sunar. Sabun içermez.

LR Pro Balance: 94,90 TL

  • 360 tablet içeren şişelerdedir. Alkali minerallerle güçlendirilmiştir. Besin – gıda takviyesidir. Zayıflamaya yardımcı olur ve mineral kompleksleri içerir. Günde bir tablet tok karnına içilerek kullanılır.

LR FiberBoost: 59,90 TL

  • Doğal tatlandırıcılar ve lif deposu ile ön plana çıkmaktadır. Steria ile tadı arttırılmıştır. Zayıflamaya yardımcı ürünlerden biridir.

LR Microsilver Plus Bakım Seti: 109,90 TL

  • Gümüş iyonlarla üretilmiş bir cilt bakım setidir. Anibakteriyel formdadır. Cildin arındırılması, nem dengesinin kurulmasında etkilidir. Lekelenme karşıtı formüle sahiptir.

LR Health and Beauty Kullanımı:

  • Her ürün kendi kullanım talimatına sahiptir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör