LR Ürünleri Kullananlar

LR Ürünleri, 1985 yılında üretime geçmiş yurt dışı kaynaklı bir firmadır. Firma cilt bakım ürünlerinden zayıflama ürünlerine, ağız bakım ürünlerinden kozmetik sektörüne dek pek çok alanda ürün yelpazesine sahiptir. LR  Healt and Beauty Systems adı altında satış ortaklığı sistemine sahip büyük bir networktür. Aloe Vera kaynaklı ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan markanın ürün LR Kozmetik Kataloglarından elde edilmiş ürünleri, içerikleri, özellikleri, faydaları ve LR Kozmetik Kullanıcı Yorumları sizlerin görüşüne sunulmak üzere aşağıda hazırlanmıştır.

LR Nedir?

 • LR siparişlerini hem kendi network bünyesinde hem de satış sistemine ortak olan bayii kompleksleri ile satan büyük bir firmadır. Cilt bakım, kişisel bakım, vücut bakım, kozmetik – makyaj desteği, zayıflama desteği gibi pek çok kategoride ürün modellerine sahiptir. LR kozmetik üye girişi imkanı sunan ve satışından kar veren bir kuruluştur. LR parfüm seçenekleri de mevcuttur.

Fiyatı:

 • Fiyat yelpazesi aşağıda detaylı olarak verilmektedir.

LR Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

 • LR kullananlar yüksek oranda bitkisel destekli ürünlere sahip olabilirler.
 • Tüm LR Zeitgard ürünlerinde ( cilt bakım – kozmetik kategorilerinde ) Aloe Vera kullanılmaktadır.
 • Satış sistemine üye olan bireyler kendi bayiliklerinin altında alt üye oluşturabilir ve hem kendi hem de alt bayilerinin sattıkları ürünlerden elde ettikleri kardan faydalanabilmektedirler.

Ürünler ve Fiyatları:

Aşağıda listelenen ürünler firmanın en çok satan ürünleridir. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için sadece bir kısmını ekliyoruz. Ürünlere ait fiyatlar, içerikleri, özellikleri de mevcuttur.

LR Microsilver Plus Yüz Bakımı

LR Microsilver Plus Yüz Bakımı

 • Tam bir yüz temizliği ve bakımı yapan ikili ürün setine verilen isimdir. 49,50 TL ürün adeti ile fiyat seçeneği mevcuttur. Ölü derinin atılması ve cilt yenilenmesini destekler.

LR Microsilver Plus Sivilce Seti

LR Microsilver Plus Sivilce Seti

 • Sivilceli ciltler için geliştirilmiş üstün bitkisel içerikli bir bakım setidir. Sivilcenin giderilerek yeniden çıkışını önleyici özellikler sunar. Akne oluşumuna yol açan bakteri ve enfeksiyonların giderilmesinde etkilidir. 83,50 TL fiyatı vardır.

LR Zeitgard

LR Zeitgard

 • Cilt bakımı, kozmetik ürünlerine verilen diğer bir ismidir. Ürün yelpazesinde cilt bakım makineleri ve setleri de vardır. Yeni nesil teknolojilerle üretilmiş cihazlar cilt bakım ürünlerinin etkinliğini arttırıcı özelliklere sahiptir. Doku altına emilimi hızlandırmaktadır. 1 ve 2 olarak serilendirilmiş özel cihaz yelpazesi mevcuttur.

LR Aloe Vera

LR Aloe Vera

 • Aloe Vera destekli ürün yelpazesine verilen isimdir. Markanın popülerliğini arttıran ALoe Vera’lı ürün üretmesidir. Tüm cilt bakım ürünlerinde bu bitki kullanılmıştır.

LR Zayıflama Ürünleri

LR Zayıflama Ürünleri

 • Firmanın zayıflamaya yardımcı olan ürün çeşitliliğine sahiptir. 28 günlük programlar içeren aylık kullanıma sahip ürünler olduğu gibi zayıflamayı destekleyici besin * gıda takviyeleri de mevcuttur. Zayıflama çayları, zayıflama shake’leri, zayıflama çorbaları, zayıflama barları, zayıflama protein içecekleri FiguActiv ismi altında toplanmıştır.

LR Leke Kremi

LR Leke Kremi

 • Güneş, yaşlılık, sivilce ve diğer sebeplerden oluşmuş cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olan bir ürün olup içeriklerin %50 si Aloe Vera bitkisinden elde edilmiştir. Fiyatı ise 89,90 TL’dir.

LR Çatlak Kremi

LR Çatlak Kremi

 • Ergenlik, doğum, selülit gibi nedenlerden ortaya çıkan çatlakların büyük oranını gidermeye yardımcı olan bir cilt bakım ürünüdür. Fiyatı ise 46,90 TL’dir LR Çatlak kremleri arasında alt ürün çeşitliliğine sahiptir. Bunlardan bazılar: Soft Skin Cleansing Tissues Mendil, Skin Refinin Face Scrub, Comforting Skin Lotion’dur.

LR Kozmetik

LR Kozmetik

 • LR markasının Kozmetik alanını anlattığımız konumuzdur. Kozmetik sektöründeki ürün çeşitliliğini bu konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Micro Silver Face Wash

Microsilver Face Wash

 • Yüz temizliğinde kullanılan üründür. İyon – Gümüz tuzlarına sahip içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle sivilceli ciltler için kullanılmaktadır. Aloe Vera, Salisilik Asit ve Çinko diğer formül bileşenleri olup fiyatı 46,90 TL’dir.

LR MSM Vücut Jeli

LR MSM Vücut Jeli

 • Vücut ağrılarının azaltılmasına yardımcı olan özel içeriği ile ön plana çıkmaktadır.

LR Göz Kremi

LR Göz Kremi

 • Göz ve çevresinin bakımında etkili olup yaşlılık etkileri ile mücadeleye yardımcı olan ürün yelpazesidir.

LR Güneş Kremi

LR Güneş Kremi

 • LR markasının güneş koruyucularının incelendiği konumuzdur.

LR Health and Beauty

LR Health and Beauty

 • LR markasını detaylıca incelediğimiz bir başka konumuzdur.

LR Microsilver Plus Diş Macunu

LR Microsilver Plus Diş Macunu

 • LR firmasınca üretilen diş bakım ürünüdür. Konuda aynı zamanda diğer ağız bakım ürünlerinin detaylarını verdik.

Kullanımı:

 • Her ürün kendi kullanım talimatına uyularak kullanılmalıdır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör