LR Zeitgard Kullananlar

LR Zeitgard, cilt bakımı – temizliğinde etkili krem ve cihazlara verilen seriye ait isimdir. Cildin arındırılması, ölü derilerden uzaklaştırılması, kırışıklıkların azaltılması gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Ev ortamında kolayca uygulanabilmektedir. 1 ve 2 olarak ayrı ayrı serilendirilmiştir. Cilt bakım ürünlerinin etkinliğini ve emilin hızını – oranını arttırıcı özelliklere sahiptir. Özellikleri, faydaları, çeşitleri ve fiyatları aşağıda listelenmiştir.

LR Zeitgard Ürünleri:

  • LR Yüz Temizleme Sistemi Hassas 382,53 TL

Tüm cilt bakım ürünlerinin aktifliğini hızlandırır. Cilt dokusuna hızla ulaştırılmasına yardımcı olur.

  • LR Serox Kırışıklık Giderici Göz Pedi 104 TL

Dondurulmuş ve yeniden kurutulmuş saf formda Kolajen yapıları içermektedir. Cilt dokusu ile tamamen uyumlu halde çalışan kolajenler ile göz ve çevresinin bakımını yapar. Nemlendirme ve beslenme aktivitelerini güçlendirerek kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur.

  • LR Anti – Age Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem 184,90 TL

Sert dokuların yeniden yapılandırılmasını sağlayarak cilt güzelliğinin arttırılmasında aktif rol alır. Alın bölgelerinde de kullanılabilmektedir. Cilt hücrelerinin oluşum ve gelişim süreçlerini destekler. Anti aging özelliklere sahiptir. Çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur.

  • LR 2 Anti Age Sistem Seti 790 TL

Kırışıklıklarla mücadelede etkili yeni nesin bakım seti cihaz ile birlikte verilmektedir. Çizgilerin azaltılması ve yeniden çıkışlarının geciktirilmesinde etkilidir. Yüksek konsantreli ürünlerden oluşmaktadır. Günde dört dakikalık düzenli kullanım ile cildin arındıroması ve kırışıklıkların azaltılmasını sağlar. Cildin en alt katmanlarına hızla ulaşım imkanı sunar.

  • LR Step 2 Anti Age Nemlendirici Sistemi 619,90 TL

Cildin nemlendirilmesinde etkili bir üründür. Cihaz ile birlikte verilmektedir. Kuruluk sorunu yaşayan dokuların yeniden su dengesine kavuşturulmasına yardımcı olur.

  • LR 1 Temizleme Sistemi Klasik 520,90 TL

Cildin arındırılmasında etkili olan bir bakım setidir. Cildin üst ve alt katmanına inerek tüm kir, toz ve makyaj artıklarından arındırılmasını sağlar. Cilt parlaklığını arttırır.  Tüm cilt kusurları ve problemlerinin önlenmesine yardımcı olur.

  • LR Platinum Erkek Bakım Seti 124,90 TL

Erkeklere özel olarak üretilmiş bir bakım seti olup cilt temizliğinde etkilidir. Cildin arındırılması, beslenmesine yardımcı olur.

  • LR Gece Maskesi 49,99 TL

Gece bakım maskesi olup cildin gece boyunca arındırılması, beslenmesi, nem dengesinin arttırılması ve yaşlılık etkilerinden uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

  • LR Platinum Express Anti Shine 30 ml 68,90 TL

Parlamaya karşı etkili bir üründür. Yağlı ciltlerde görülen cilt parlamasını önler.

 

Kullanımı:

  • Kullanım talimatına uyarak ilerleyiniz. Düzenli olarak her gün kullanmanız gereklidir. Cihazlar günde bir kez dört dakika boyunca uygulanmalıdır. Hedeflenilen sonuçları elde ettikten sonra kullanım sıklığını azaltabilirsiniz. Tortulu ( peeling gibi ) ürünler ile birlikte kullanmayınız.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör