Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey, ürünün kadınlar ve erkekler için olan iki ayrı çeşidi vardır. 100 ml içeren püskürtme başlıklı plastik şişelerde satılmaktadır. Cildi tahriş etmez. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Hızlı ve kolay kullanım imkanı sunar. Acıya neden olmaz. Cildin beslenmesine destek olabilir. Dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Tüylerin köklerinden alınmasını sağlayabilir.

Fiyatı:

 • 39 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

 • Gliserin
 • Potasyum Hidroksit
 • Üre
 • Tocopheryl Acetate
 • Cetearyl Alcol

Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Özellikleri, Faydaları:

 • Hızlı etki eder.
 • Yüz hariç tüm vücutta kullanılabilir.

Kullanım:

 • Uygulanacak alanın temiz ve kuru olmasını sağlayınız.
 • Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.
 • İlgili alana birkaç defa püskürtünüz ve ortalama dört dakika bekledikten sonra yıkayınız.

Ağda Nasıl Yapılır?

Bayanlar için çağımız da en önem verilen konuların başında ise güzelleşme gelmektedir. Dış görünümlerin daha güzel ve doğal görünmesini isteyen bayanlar için en can sıkıcı konuların başında ise vücutta zaman içerisinde ortaya çıkan tüylerin olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle yazın bayanlar için daha da ayrı bir dert olmaya başlayan tüylere karşı her an yoğun uğraşlar vermek bayanları kuşkusuz en çok huzursuz eden konularında başında yer almaktadır. Sürekli kuaför yolunu tutmak ve tüylerinizin aldırılmasını sağlamak sizlere çoğu zaman maddi anlam da sıkıntılar da yaşatabilecektir. Mini etek, elbise ve şortların altında parlayan ve sizi memnun eden bir bacaklarınız olsun istiyorsanız evde çok kolay bir şekilde ağda yaparak dış görünümlerinizi de yeniden güzelleştirebilme şansına da bir anlamda sahip olabilirsiniz. Macun, epilasyon, jilet gibi ne olduğu belli olmayan yollara başvurmak yerine eski dönemden beri önemini koruyan ağda ile vücudunuz da çıkan tüylerin yok olmasını sağlamak da sizin adınıza son derece kolay bir durum olmaya başlayacaktır. Üstelik bu tür seçim de sizin için daha ekonomik olmaya başlayacaktır.

Evde Kolay Yoldan Ağda Hazırlama

Ağda hazırlamak artık sanıldığı kadar zor bir durum olmayacağından dolayı artık sizlerde evde ağda hazırlama yoluna başvurarak hem ekonomik hem de oldukça pratik olan bir ağda hazırlama yöntemine başvurarak pürüzsüz bir vücuda sahip olacaksınız. Malzeme listemiz içerisinde yer alan su bardağının dörtte bir kısmına denk gelecek şekilde sirke ve ya limon suyunun hazırlanması gerekmektedir. Aynı zamanda ağdanın hazırlanış aşaması için de 3 su bardağı şeker ve Yarım su bardağı su gerekir.

Hızlı ve Kolay Ağdanın Hazırlanışı

Tencerenin içerisine suyu koyduktan sonra şekeri de ilave edin. Orta ateşte ısıtmaya başlayın. Şeker eriyinceye kadar da karıştırma işlemine devam etmeye de başlayın. Ardından malzeme listemizin de içerisinde bulun limon ve sirkeyi de ilave ederek ağda kıvamını alıncaya kadar karıştırma işlemine devam etmeniz gerekir. Tüm bu işlem bitip soğuduktan sonra ise vücudunuzun tüylü kısımlarına sürebilirsiniz.

Buna benzer diğer tüy alma ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör