Lumist Diş Beyazlatıcı Kullananlar

Lumist Diş Beyazlatıcı, Lumist Diş Beyazlatıcı Kullananlar, Diş Beyazlatıcı Fiyatı, Lumist Diş işe yarıyor mu, Lumist Diş yorumları, Diş Beyazlatıcı nasıl kullanılır?, Lumist beyazlatıcı kullananlar, Hepsi ve daha fazlası www.kullananlar.com.tr ‘de!

Bembeyaz dişlere ve harika bir gülüşe sahip olmayı kim istemez ki? Diş bakımı oldukça önemlidir. Hem sağlık için hemde güzel bir görüntü için dişlere iyi bakmak gereklidir.

Genetik yapı, sigara kullanımı, alkol kullanımı, fazla çay ve kahve tüketimi, özellikle dişleri fırçalamama dişlerimizin sararmasına yol açmaktadır. Diş beyazlatma yöntemlerini dişçiler çok yüksek fiyatlara yaptıkları için, piyasada Lumist Diş Beyazlatıcı gibi alternatif ürünler bulunmaktadır. Şimdi Lumist Diş Beyazlatıcıyı daha yakından tanıyalım.

Lumist Diş Beyazlatıcı Ne İşe Yarar?

  • Diş plaklarını yok eder
  • Dişlerinizi 5 tona kadar beyazlatır
  • Dişteki lekeleri yok eder
  • FDA onaylıdır
  • Yan etkisi yoktur
  • Peroksit içermez

Web sitelerindeki bilgilere göre sadece 14 gün kullanım sonrasında %100 sonuç verdiği belirtilmektedir.

Lumist Beyazlatıcı Nasıl Kullanılır?

Amerika’dan ithal olan Lumist Diş Beyazlatıcıyı dişlerinizin üzerine yapıştırıp 10 dakika bekletmeniz yeterlidir. Daha sonra dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Kutu içeriğinde 14 adet bant bulunmaktadır. Her gün Lumist Diş Beyazlatıcıyı kullanmanız gerekmektedir.

www.kullananlar.com.tr olarak, Lumist Diş Beyazlatıcı ürünü ile hiç bir alakamız yoktur. Kullanıcı yorumlarını sizler için derlediğimiz sayfamızdır. Olumlu yada olumsuz oluşabilecek her türlü şikayetleriniz firma ile kullanan kişi arasındadır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Lumist Diş Beyazlatıcı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Gökhan Öznur

3/ 5 puanladı

Benim iki disimde kaplama var peki onlar için renk farkı olur mu kullanirsam - Kaynak


Xmusti

4/ 5 puanladı

14 günde bembeyaz dişlerim olacak ozaman siparişi hangi kanal üzerinden veriyoruz .? - Kaynak