Mac Mineralize Fondöten Kullananlar

Mac Mineralize Fondöten kadınlar için dış görünüş oldukça önemlidir. Her kadın diğer insanlar tarafından beğenilmek ister. Bunu saçıyla, makyajıyla, giyinişiyle tamamlayarak sergiler. Makyaj kadınların oldukça hassas olduğu konulardan birisidir. Çünkü makyaj öyle bir şeydir ki uygulandığı taktirde sizi güzelleştiredebilir, size çirkin bir görüntü sağlayadabilir. O yüzden makyaj kurallarını iyi bilmek gerekir. Makyaja başlamadan önce ilk olarak yüz tipinizi öğrenmelisiniz. Her yüz tipi için farklı makyaj taktikleri vardır. Makyaj ürünleri arasında en çok kullanılan fondöten, cildinizin kusurlarının kapanmasına yardımcı olur. Size daha güzel bir görsellik katmak için üretilen Mac Mineralize Fondöten, cildinize kusursuz bir görüntü sağlar ve yağ içermediği için cildinize mat bir görünüm de kazandırır. Profesyonel makyaj yapan insanlar tarafından tercih edilen bir üründür.

Peki Cilde Nasıl Uygulanır ?

Cildinize uygularken ilk olarak fondöteni belli parçalar halinde cildinize nokta şeklinde sürün. Daha sonra alnınızdan başlayarak eşit miktarda saç diplerinize doğru iyice yayın. Yanaklara, şakaklara ve gözlerin etrafına doğru yavaşça inin. Burnun iki yanına da sürün. Göz kapaklarınıza sürmeyi sakın ihmal etmeyin. Bu sayede yağacağınız makyaja zemin hazırlamış olursunuz. En son olarak da parmaklarınızın tersi yönünde, yukarı hareketlerle fazla sürmüş olduğunuz fondöteni alın.

Neden Bu Ürün ?

Piyasaya sürülen birçok kozmetik ürün vardır. Bunları satın almadan önce ürün içeriğine bakılması da gerekmektedir. Çünkü cilt hassastır. Onu nemlendirmek, beslemek gerekir. Kimi ürünler sayesinde cilt gözenekleri kapanabilir. Bu yüzden aldığınız ürünün kaliteli olmasına özen gösterin. Cilt sağlığınız için bu oldukça önemlidir. Sizin için üretilen Mac Mineralize Fondöten, içindeki mikro mineraller sayesinde ışığı yansıtır, ağırlık yapmaz, kusursuz bir görünüm sağlar. Aynı zamanda hafif-orta kapatıcılık sağlar. İçindeki A, C, E vitaminleriyle gün boyu cildi nemlendirir, sağlıklı bir görünüm sağlar.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Asli akdeniz
11 Ocak 2016 02:16

Gercekten super fondoten herkeze tavsiye ediyorum iki gunden beri kullaniyorum cildim isil isil kesinlikle kullanin.

Mac Mineralize Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

5/ 5 puanladı

Bu fondoteni mutlaka denemelisiniz - Kaynak


Analytic

4/ 5 puanladı

londra'dayken gördüm ben de bunu, orada bir süredir vardı galiba. şöyle bir parmaklayıp geçtim, deneyecek vaktim olmadı ama yapısı güzel geldi, sen bu kadar beğendiysen alınacaklar listesine direkt yazıldı! mineralize serisinin loose toz fondötenini kullanıyorum ve çok memnunum, belki de kreme terfi etme zamanıdır :) gerçi ben de senin gibi bir renkli nemlendirici insanıyım ama elinin altında böyle bir şey bulunması iyi oluyor her zaman. özellikle final dönemi sonralarında :P - Kaynak


Hello Kitty

5/ 5 puanladı

@ analytic, bene gecen hafta londradaydım :)) gercekten cok cok memnun kaldım canım. yasım buyuk degil ancak hayatımın fondoteni diyebilirim :))) bu arada cok sekersin tesekkur ederim zevkimi begendigin icin :) - Kaynak