Mac Mineralize Göz Kremi Kullananlar

Mac Mineralize Göz Kremi insan vücudunu koruyan deri tabakası oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bazı bölgelerde bu hassaslık en üst düzeylere ulaşabilmektedir. Vücudun en çok kullanılan el ve ayak gibi bölümlerindeki deri tabakası, diğer bölgelerdeki deri tabakalarına göre daha dayanıklı olabilmektedir. Ancak her bölge için bu dayanıklılık söz konusu değildir. Göz ve çevresinde bulunan deri tabakası, vücutta en hassas sayılabilecek deri tabakasının bulunduğu bölgelerin başında gelir. Bu bölge dışardan gelebilecek etkilere karşı yüksek bir dayanıklılık göstermez.

Etkilerin sonuçları

                Aşırı şekilde dış etkilere maruz kalan insanların göz ve çevresindeki deri tabakasında görülen en önemli dışavurum, o bölgedeki deride oluşan kırışıklıklardır. Bu kırışıklıklar, kadın olsun erkek olsun milyonlarca insanın korkulu rüyasıdır. Bu kâbusu bitirecek ürün ise Mac göz kremidir.

Bu tabakanın korunması

  • Göz ve çevresindeki bölgedeki deri tabakasının bu dış etkilere karşı korumaya alınması gerekir. Bu korumada da Mac Mineralize Göz Kremi ile mümkündür. Ancak bu kremi kullanmak için kırışıklıkların oluşmasını beklemek büyük bir hata olacaktır. Göz çevrenizde kırışıklık olmasa dahi, yaşınıza uygun kremlerle bu kırışıklıkların oluşmasını erteleyebilirsiniz.
  • Göz çevresindeki kırışıklıklardan kurtulmak için yüz kremleri kullanmamalısınız. Yüz kremleri yapılır gereği sadece nemlendirme ve yağlardan arındırma yapar. Deri altındaki kaslara bir etkileri yoktur. Ancak Mac göz kremi deri altında bulunan ve kırışıklıklara sebep olan kaslara etki ederek kırışıklıkları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.
  • Mac göz kremi almadan göz çevresindeki sorununuza yaşınıza göre olan kremleri almanız gerekir. Aksi takdirde yanlış göz kremi kullanarak istediğiniz etkiyi elde edemezsiniz. Hem paranız boşa gider, hem de boştan yere üzülmüş olursunuz.
  • Göz kremini kullanmak için kırışıklıkların ve göz torbalarının oluşmasını beklemeyin. Erken kullanım ile bu cilt sorunlarınızı erteleyeceksiniz ve daha uzun yıllar genç görüneceksiniz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Mac Mineralize Göz Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Nihan

4/ 5 puanladı

Ben çok memnun kaldım,anında kuru göz altlarımı nemlendirdiğini hissedebiliyorum,morluk da gözle görülür derecede azaldı:) 21 yaşındayım ve şuan kullanabileceğim en iyi ürün:) kesinlikle çantamdan eksilmeyecek.Yıllarca kullanacağıma eminim.Teşekkürler mac! - Kaynak


Pemss

4.5/ 5 puanladı

Göz altlarınız öyle kuru ki kuruluktan çizgiler oluşmaya başladı ve uyguladığınız tüm ürünler kisa bir sure sonra o çizgilerde toplanma mı yapiyor? Piyasadaki tum ürünleri(dermokozmetikler dahil,!) aklinizdan silin. Bir krem 3 gün içinde hemen mi toparlar cildi yahu dedirtti bana. Amaciniz göz alti nemlendirmesiyse fiyatina gore performansi harika olan bu balmsi yapidaki kremi deneyin.. - Kaynak


Açelya

2.5/ 5 puanladı

Merhaba, mutlaka işe yaramıştır çünkü içinde dimethicone var, yani silikon. Dolayısı ile bu tip kremlerin mucizesi de bu silikonda yatıyor. Özellikle de kırşıklıklar üzerinde hiç etkisi yok diyebiliriz çünkğ sadece içlerini dolduruyor! Böylece de makyaj yaptığınızda vs çok daha düzgün bir göz çevresine kavuşuyorsunuz. Önemli olan görüntü ise OK, ama sağlıklı bir sonuç almaksa malesef bu da diğerleri gibi :S - Kaynak


Ezgi Şimşek

3/ 5 puanladı

MAC | Mineralize Charged Water Moisture Eye Cream Kurutucu cilt tedavisi görmeye başladığımdan beri krem dahi sürmediğim göz çevremde bu tedaviden nasibini aldı. Roaccutane tedavisine başladıktan sonra bilindiği gibi tüm cilt bakım ürünleri değişiyor. - Kaynak