Mac Ruj Kullananlar

Mac Ruj bu yeni ruj diğer çeşitlere nazaran dudakta oluşabilecek zararı minimuma indirgiyor. Çeşitleri bulunan bu ruj dudaklarınızı renklendirmekle kalmıyor, ayrıca çatlayan dudaklarınızı yeniden yapılandırıyor.  Mac rujlar çeşitlilikte zengin davranmış ve bu çeşitlerin yanına dudakların beslenmesi için daha fazla e-vitamini ve mineralleri de ekleyerek dudakların daha dolgun görünmesini sağlamış. Toplamda yetmiş adet renge sahip olmakla kalmayarak bu renkleri aynı anda simli olarak ta piyasaya sürmüş.

 

Güzelliğinize gölge düşürmeyin

 

                Güzelliğinize gölge düşürmek istemiyorsanız, her türlü makyaj uygulamasını yaparken çok dikkatli olmalısınız. En ufak detayı dahi atlamamanız gerekir. Uygulanan makyaj yönteminden ziyade, kullandığınız makyaj malzemesinin de önemi göz ardı edilemez. Eğer mac ruj kullanmaz da, gidip daha düşük kalitede bir ürün kullanırsanız güzelliğinize düşecek gölge kaçınılmaz olacaktır.

 

En göze çarpan bölge

 

                Yüzde uygulanan makyajda ön plana çıkan ilk bölge dudaklar olmaktadır. Çekiciliği ve dikkatleri üzerine toplaması ile dudaklarınız, sizi güzel gösterecek en önemli uzuvlarınızdan biridir. Bu uzvun çok dikkatli bir şekilde makyaj yapılması gerekir. Bu uzvun makyajı ise ruj sürülmesi olacaktır. Ancak her ruj aynı etkiyi göstermeyecektir. Alacağınız Mac ruj ile daha çekici, daha dolgun ve daha canlı dudaklara sahip olacaksınız.

Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ruj olan mac ruj, en canlı renklerle dudaklarınıza ayrı bir hava katar ve sizi olduğunuzdan daha çekici gösterir. Sahip olduğu renk pigmentleri ile dudaklarınıza kazandırdığı göz alıcı renkleri uzun süre muhafaza edebilir. Ayrıca simli modelleri ile daha parlak bir dudak sizi bekliyor olacak. Dudaklarınıza bu ürünü çok fazla sürmenize gerek yok. Çünkü bu ürünün çok az bir parçası dahi dudaklarınıza canlılık katacaktır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Mac Ruj Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

OzcobanKizi

3.8/ 5 puanladı

1 haftadır koyu rujlara olan hevesim, merakım, cesaretim had safhada. Hani başka Mac ruj yoktu - Kaynak


cileklipastaaa_79

3.8/ 5 puanladı

Kızlar eğer mat ve kalıcı bir görünüm istiyorsanız dudak kalemlerinide bi deneyin derim. Benim tercihim max factor den yana. Ama ruj konusunda mac ruby woo yu tek geçerim. - Kaynak