Mac Studio Fix Fondöten Kullananlar

Mac Studio Fix Fondöten ciltte pratik bir şekilde uygulanan Mac Studio Fix Fondöten, cilt kusurlarını örten kullanımı basit bir makyaj malzemesidir. Bu ürün cildi renk olarak bütünleyen kozmetik bir üründür. Eğer makyajda kullanılmazsa cilt sorunlarını ortaya çıkarır. Dudaklara yapılan işlemler ve gözlere yapılan makyajın daha estetik bir görüntü sağlamasına da yardımcı olur.  Bunun içinde ten renginin eşitlenmesi önemlidir. Bu ürün aynı zamandacilt lekeleri yaşayan kişiler tarafından kullanılır. Akne lekelerine, güneş lekelerine ve çillere gözle görünür sonuçlar vermektedir. Fondötenin sadece lekeli yerlere uygulanması yanlıştır. Ten ne kadar pürüzsüz olursa olsun renk eşitliği için her yere eşit ölçümlerle sürülmesi gerekmektedir.

Doğal Görünüm Sağlamak Sizin Artık Elinizde

New York merkezli olan dünya çapında ün yapmış ürünlerden birisi olan Mac, ürettiği Mac Studio Fix Fondöten sayesinde daha doğal bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu ürün doğal, mat bir sonuç verir. Orta düzeyli bir örtücülük sağlar.  Modern bir fondötendir. Kullanımı rahat ve kalıcıdır. 8 saate kadar etkisini gösterir. Pürüzsüz bir uygulama sağlar. Özel işlem görmüş pigmentleriyle yumuşak odaklı pudraların görünümünü aza indirgemek  ve cildinizi pürüzsüz göstermek için üretilen bir makyaj ürünüdür. Fazla yağı absorbe eder ve bu sayede görünümünü azaltır. Aynı zamanda cilde bakım yapar. Bunun için özel birleşenler içerir. Bu sayede çok amaçlı bir üründür ve Mac Studio Fix Fondöten yağ içermez.

Kadınların Vazgeçilmez Dünyası

Kadınlar dış görünüme oldukça önem verirler. Makyaj onların vazgeçilmez dünyalarından birisidir. Her kadın güzel görünmek ister. Bunun  için alınan makyaj ürünlerinin kaliteli olması, cildi yormamasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda maskemsi bir görünüm yerine doğal bir güzellik sağlaması gerektiğine de özen gösterilmelidir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Mac Studio Fix Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

moryesilsari

3.8/ 5 puanladı

selam kızlar geçenlerde bu fondotenin nc20 numarasını arkadaşlarımdan çok beğenildiğini duyarak aldım gittiğimde bu numarasını denediler ve o ışıkta banada biraz onların dediğinden doğru o uygun gibi geldi fakat normalde ben beyaz tenli biriyim ama bu fondoteni sürünce sanki bronzlaşıyor gibi hissediyorum içinizde bu fondoteni kullanan veya bir bilgisi olan var mı - Kaynak


OjemRujumRimelim

3.8/ 5 puanladı

#gununfondöteni Mac Studio Fix, Studio Fix uzun yıllar çok severek kullandığım fondöten - Kaynak