Mac Studio Fix Pudra Kullananlar

Mac Studio Fix Pudra pudra makyajların tamamlayıcı malzemelerinden biridir.  İsteğe bağlı olarak pudrayı daha porselen bir görünüm elde etmek ya da daha mat bir görünüm sağlamak için kullanabilirsiniz. Pudra cildi beyazlatmak için kullanılır sonra da  gün boyunca parlamayı aza indirgemek için kullanılır. Profesyonel bir görünüm sağlar. New York ürünü olan Mac studio fix pudra, yüksek örtücülüğüyle cildde pürüzsüz, mat, ve kusursuz bir görünüm sağlar. Uzun süredir kalıcılık özelliği vardır. 8 saat kadar etkisini göstermektedir. Bu ürün profesyonellerin ve Mac kullanıcılarının tercihleri arasındadır.

Mac studio fixp pudra çeşitleri

  • C2 serisinden başlamak üzere açık renkli cilt tonları için ( beyaz tenler) C8 serisi sonuna kadar üretilmiştir.
  • N3 serisinden başlayarak N9 serisine kadar sarışın olarak tabir ettiğimiz cilt tonları için ayrı bir üretimi mevcuttu.
  • NC15 ile NC55 serisi arasında kalan üretimler ise esmer olarak tabir ettiğimiz cilt tonları için özel olarak formulize edilmiştir.
  • Son olarak NW10 ile NW58 olarak ürettiği pudralar ise daha koyu cilt ve pürüzlü, sorunlu, yaralı gibi kusurları fazla olan ciltler içindir.

 

Makyaj Yapın Güzelleşin

Makyaj kadınların hayatlarında önemli bir yer tutar. Kadınlar çevresine güzel görünmek isteyen varlıklardır. Bakımlı olmak her kadın için zordur. Her kadın bebek bir gibi surata sahip olmak ister. Fakat gerek vücut yapısından, yaşanılan olaylardan gerekse de diğer faktörlerden cilt kusurlarına maruz kalmış olabilirler. Bunları kapatmak siz kadınların elindedir. Bunun için üretilen birçok kozmetik makyaj ürünleri vardır. Dikkat edilmesi gereken husus alınan ürünlerin kaliteli olması ve cildin gözeneklerini tamamen kapatmamasıdır. Bu makyaj ürünlerinden pudra değinilecek olunursa New York merkezli dünya çapında ün yapmış Mac’ in ürünlerinden birisi olan Mac Studio Fix Pudrasizi istediğiniz mükemmelliğe taşıyacaktır. Tek yapmanız gereken şey bu ürünle kısa sürede tanışmanız gerektiğidir.

Daha Doğal Ve Mat Bir Görünüm

Bayanlar daha mat ve doğal bir görünüme sahip olmak ister. Bunun için birçok kozmetik makyaj ürünlerine başvururlar. Önemli olan ürünün kaliteli olmasıdır. En çok kullanılan ürünler arasında pudra gelmektedir. Eğer Mac Studio Fix Pudra kullanıyorsanız bu ürünün doğal görüntüsünü kafanızda hemen canlandırabilirsiniz. İçerdiği bileşenlerle size doğal bir görüntü sağlamaktadır. Sizde çevrenize daha hoş gözükmek istiyorsanız bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
hcr
19 Mayıs 2015 13:17

Selam kızlar, MAC studio fix N35 kullanıyorum görüntü ve kapatıcı özelliğinden memnunum. Hatta etrafımdaki herkes kullandığım ürünü soruyor. Pudra mı firça ile değil sünger ile uyguluyorum. Fakat daha sonrasında pudramı açtığımda üzerinde tüyler görüyorum. Yüzümdeki tüyleri döküyor gibi geliyor ve bu da yüzümde tüylenmeye sebep olacak diye beni rahatsız ve huzursuz ediyor. Bu ürünü kullanıp aynı durumla karşılaşan var mı?

Mac Studio Fix Pudra Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

moryesilsari

3.8/ 5 puanladı

selam kızlar geçenlerde bu fondotenin nc20 numarasını arkadaşlarımdan çok beğenildiğini duyarak aldım gittiğimde bu numarasını denediler ve o ışıkta banada biraz onların dediğinden doğru o uygun gibi geldi fakat normalde ben beyaz tenli biriyim ama bu fondoteni sürünce sanki bronzlaşıyor gibi hissediyorum içinizde bu fondoteni kullanan veya bir bilgisi olan var mı - Kaynak


azraslan

3.8/ 5 puanladı

Kizlar Merhaba. Pudra arayisina girmistim kac gündür. Ve mac studio fixle karsilastm. Magazada bana uygulanndi resmen o pudrayla 5 6 saat gezdm ve ilk kapatcligi gbi devam etti etkisi. Benim sorum ten rengimle ilgili. Kapali kalan yerlerim bembeyaz. Bacaklarim , gobegim vs... ama kollarim sarimsi yuzumde cok beyaz degl... ama koyu pudralarlada esmer olmak istemyrm. Acik renk pudra alsam cok siritr mi? Boynum goguslrm beyaz. Ama yuzum niye oyle anlamiyrm - Kaynak


meltemcalis000

3.7/ 5 puanladı

Tabi ki mac studio fix pudra - Kaynak


pinky35

3.8/ 5 puanladı

mac studio fix powder kullanıyorum oldukça başarılı fondöten pudra bir arada - Kaynak


ojelifilozof

3.8/ 5 puanladı

☆★ Mac Studio Fix ★☆ Uzun zaman sonra bitirecegim ilk pudra olacak çok mutluyum :)) Kapaticiligi… - Kaynak