Macgain Şampuan Kullananlar

Macgain Şampuan, internet ortamında pek çok site tarafından satılmaya devam eden bir saç bakım şampuanıdır. Ürünün satıldığı sitelerin tamamı kendilerini resmi satış sitesi olarak ilan etmektedir. Tüm siteler her bireyin alabileceği bir adet cep telefonu numarası yazarak ürünü kolayca alabileceklerini belirtmişlerdir. Bu nedenle ürün için pek çok spekülasyon mevcuttur. Saç bakımına yönelik çok fazla büyük iddia ve vaatler sunan ürünü kullanmadan önce Dermatoloji uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz. Macgain Şampuan kullananlar var ise değerli görüşlerini sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran kullanıcı adaylarına yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 58 TL’den başlayan fiyatlarla.

Macgain Şampuan Özellikleri:

  • Ürüne ait resmi üretim – dağıtım – satış – klinik deney ve test sonuçlarına ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Bu nedenle satıldığı sitelerde yazılmış faydaları, özellikleri, içerikleri, kullanımı gibi önemli bilgileri vermekten kaçınıyoruz. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

29
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

12 Başlık Sayısı
17 Yanıt Verenler
1 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
27 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Semra

Hep kotu yirumlar iyi bir yorum gormedim ne yapacam simdi

Aynur

Ürünü kullandım hicbirise yaramiyor şampuan oldugu bile şüpheli minicik poşette zaten saçi birakın uzatmayı güzellestirmeyi temizlemiyor bile. Kokusuz su gibi bi sıvı. Köpürmüyor asla tavsiye etmiyorum

Ankara

Mecgain şampuan kullandım ama memnun kalmadım. 😭 Hiç kimse tavsiye etmiyorum.

Tülay

Merhaba
Ürünü kullandım ama hiç memnun kalmadım. Saçım ne uzadı nede toparladı kendini .. ufacık poşette olması zaten hiç köpürme yapmadı ..saç gür ve uzunda değil halbuki .. gerçektwn kullanan biri olarak hiç tavsiye etmiyorum.