Macrol (Antibiyotik) Kullananlar

Kullananların Puanı: 0
Macrol (Antibiyotik) Fiyatı: 13,49 TL TL

Macrol Antibiyotik


Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

83 Yorum - "Macrol (Antibiyotik)"

Bildir
arkadaşlar bi kere her antibiyotikte hatta her ilaçta çeşitli yan etkiler bulunur. şunuda unutmayalım ki bütün ilaçlar kullanıldığı rahatsızlığı tediavi ederken mutlaka başka bir rahatsızlık yaratıyor. bunu önlemenin tek yolu hiç hasta olmamak ama malesef günümüzde bu bpek mümkün değil. bundan iki hafta önce doktorum zatürrre teşhisi koydu macrol artı 30 tane multiset 250 mg ( penisilin grubu antibiyotik iğnedir) balgam söktürücü ilaçlar ve ventolin verdi. söylendiği gibi macrol ilk üç gün çok fazla yan etki yaptı zaten reflü hastasıyım mide yanması mide krampları depresyon halsizlik..ama zatürremin geçmesinin en büyük yardımcısıda macroldür. ilk doktora gittiğimde 10 günlük antibiyotik tedavisi verdim… Devamını oku

Antibiyotik uzun süre kullanmam sonucunda 3yakın ishale bogusuyorum bıraktım iyiye gidiyordum

macrol ilaç kullananlara tavsiyem olacak;
çocuğum kullanıyordu. İlacı bir kere içti sonra hiç içmek istemedi. İlacın acı olduğunu söyledi. Bende nekadar acı olacak ki deyip az birşey denedim denemez olsaydım. Hemen mutfağa koştum bu acılığı nasıl gideririm diye üzüm yedim. Üzüm o acılığı geçirdi. O günden sonra çocuğa üzüm yedirip içiriiyorum içtikten sonra yine üzüm yediriyorum böyle içebildi.

Daha öncesinde Enfexia isimli bir antibiyotik kullanmıştım ve alerji yapmıştı. Şimdi macrol kullanıyorum daha ilk günden gaz sancıları mide bulantısı şiddetli ishal ve uyku hali yapıyor. Ağızda saatler boyunca leş yemişcesine bir tat bırakıyor. Kullanmanızı önermem.

Benim penisiline alerjim var. Bu ilaçta macrol 500mg nin içinde pelisilin varmi.

Bn de 3 tane kullandım ama bogazimi iyilestirmekten çok daha kötü yaptı kusma iki kez oldu kusamadim tabi ve ağzım žehir gibi çok rahatsız ediyor bırakmalı miyim ilacı ?

Hayatimda kullandigim en zorlu antibiotik. Bunu kullanmak yerine igne olmayi bile tercih edebilirsiniz. Fazlasiyla kotu mide agrisi yapiyor. Iltihapli bademciklerime iyi geldi orasi kesin. Eczaci bir arkadasima sordugumda mide agrisindan ilac birakilmaz dedi ve mide koruyucu ile kullanmami tavsiye etti. Siz de konuya hakim birine sormadan icmeyi birakmayin bence.

1 4 5 6