Macun-i Mahrem Kullananlar

Macun-i Mahrem, macun kıvamında olup cam kavanozlarda satılmaktadır. Kuvvet veren macunlardan biri olup ilaç değildir. Tedavi edemez. Ürün hakkında söylentilerden başka bir veri yoktur. Televizyonlarda satılan bir üründür. İçerik bilgisi bulunamamıştır. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Macun-i Mahrem kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak bu ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 78 TL’den başlayan fiyatlarla.

Macun-i Mahrem Özellikleri:

  • Bu bölüme yazabileceğimiz net bir veri yoktur. Ürünün ne içeriği, ne klinik deneyleri ne de bir kullanım talimatına rastlanılmamıştır. Ürün hakkında tüm iddialar televizyon programında telefon aracılığı ile satıldığı için bol övgülerden oluşmaktadır. Ancak bu övgüleri destekleyecek bilimsel çalışmaları, etki mekanizması gibi resmi verilere dayandırılamamıştır.
  • Gıda takviyesi kategorisinde yer almaktadır.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

13 Yorum - "Macun-i Mahrem"

  Abone Olun  
Bildir

almayin hiç faydasi yok

Aldığımız .Macuni mahrem cam kavanoz değilde plastik kovanızda çıktı hiç bir şeye yaramıyor hiç kimsenin alınmamasını tavsiye ederim.

Allah muhammed yemin olsun almayın paranızı bu hainlere yedirmeyin sadece kafa yapıyor

değerli okuyucular iki gün önce aldım ve kullandım.2 gündürde başağrısı ve görme bozukluğu yaşıyorum.kesinlikle geciktirici özelliği yok ancak sertleşemeye etkisi var. ürünü alırken satcı firmaya özellikle yan etkisinin olup olmadığını sordum. olmadığını beyan ettiler. insanların hayatı ile oynanmaması gerektiğini bilmeleri lazım. birde sayın şeref hoca tv de hep allah kuaran vb konuları dillendirerek ürünü tanıttı. lütfen bunu yapmayın sayın hocam.

Arkadaşlar ürün sertleşmede etkili ama ufacık bir kaşık bile acayip bir baş ağrısı resmen kafa yapıyor denemeden almayın bence