Madylife Kullananlar

Madylife, kozmetik sektöründe yer alan markalardan biri olup %100 Türk firmasıdır. Prim usulü satış sistemi ile ön plana çıkan marka tüm ürünlerinde bitkisel öz ve yağlardan yararlanmıştır.

Hakkında

 • Firma PRS Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında ticaretini gerçekleştirmektedir.

Ürün Yelpazesi

Madylife kullananlar “ Doğadan Beklediğiniz Her Şey “ sloganı ile üretilen tüm kozmetik ürünlere internet üzerinden ya da bireysel satış danışmanları aracılığı ile sahip olabilirler. Firmanın ürün çeşitliliği ise aşağıdaki kategorilere ayrılmış olup her kategoride onlarca ayrı ürün mevcuttur.

 • Makyaj
 • Cilt bakım ürünleri
 • Saç bakımı
 • Anne ve Bebek bakımı
 • Parfüm
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Ev bakımı
 • Tekstil ve diğer ürünler

Sadakat Primi ( Satış Danışmanı )

Firma Network usulü satış yöntemine de sahip olup üye olan danışmanlar kendi alacakları ürünleri indirimli alabilmektedir. Aynı zamanda kendilerine bağlı üye alımlarını da gerçekleştirerek her üyenin sattığı ürünlerden ciro elde edebilmektedir. Bir danışmanın toplamda 10 kişiyi üye yapabilme hakkı olup her üyelik için üye olmak isteyen kişi Şubat 2017 tarihi itibari ile 1400 TL vermelidir.

Sadakat primi elde edebilmek için ilk üyelik anında en az 150 TL bedel içeren ürünlerden alma zorunluluğu olup diğer aylarda minumum ve her iki ayda bir olmak üzere 80 TL bedelinde ürün sipariş edilmesi gereklidir. Firma tarafından yıllık %25 oranında ciro karı üyeye garanti edilmektedir. Ciro daha yüksek rakamlara ulaşıldığı zaman üyeye %25 bedelinden daha fazla ücret ödenmektedir. Ücretler aylık bazda olup minumum 100 TL biriktiğinde üyenin banka hesabına gönderilmektedir.

Marka Sistemi

Firmanın satışını gerçekleştirdiği bazı markalar aşağıda listelenmiştir:

 • Babosh, NeoPharma, Quum, Procerin, MadyFoot, MadyHand, Dr. Green’s, Declon
 • Glory White, Doctor Mady, ClinQil, ClinoDerm, Cresoll

 

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
meyra
28 Temmuz 2017 15:02

ben 1 buçuk yıldır procsin ürünleri kullanıyorum cokta memnunum kullanmak isteyenler veya bilgi almak isteyenler iletişim e gece bilir

semahat goral
9 Temmuz 2017 16:40

urunlerınden bzler çok memnun kaldık ınşallah sızlerde memnun kılırsınız

Özkan
13 Haziran 2017 15:43

Merhabalar Öncelikle madylife tan biraz bahsetmek istiyorum. Madylife Network Marketing sistemine yeni girmiş bi firma. Daha önce sadece eczane den satış yapıyordu fakat geçen yıl itibari ile Network satış sistemine geçme kararı aldı. Ürünleri Dermokozmetik üründür. Sloganı ” Doğadan beklediğiniz herşey ” Bu sistemin içinde olup kendi ekibinizi oluşturup prim ve çeşitli hediyeler kazanabilir yada sadece kendi kişisel ihtiyaçlarınızı alarak içerisinde kimyasal bulunmayan %100 bitkisel ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Madylife sistemine danışman olarak katılabilmeniz için bir sponsora ihtiyacınız olacak, çünkü böylesine yeni bir sistemin yüzlerce ürününü ve sistemi en iyi şekilde anlayabilmeniz için sizin de bir yol göstericiye ihtiyacınız… Devamını oku