Magnimore Tablet Kullananlar

Magnimore Tablet, Türkiye’de üretilen ürünün formülündeki ATA-MG maddesi Belçika’dan, Glisinat ve Malat maddeleri ise Almanya’dan ithal edilmektedir. Besin takviyesi grubunda yer almaktadır. Her ambalaj 60 adet tablet barındırmaktadır. Laktoz ihtiva etmez. Yetişkinler içindir.

Fiyatı:

  • 67 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • ATA – MG
  • Magnezyum Tuzları

Magnimore Tablet Özellikleri:

  • Titanyum Dioksit bulundurmamaktadır.
  • Elemental Magnezyum içermektedir.
  • Formülde adı geçen maddelerin verebileceği imkanları tanıyabilir.

Kullanımı:

  • Günde bir ya da iki tablet bol su ile birlikte içilmelidir.

Aşağıdaki bilgiler ürünün kendine ait tanıtımında yer almamaktadır. Editörümüz tarafından araştırılarak yazılmıştır. Ürün bileşenleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için eklenmiştir.

ATA- Magnezyum Nedir?

Magnezyum vücutta hücrelerin yaşamını daha sağlıklı biçimde sürdürebilmesi ve ihtiyaçları karşılaması açısından çok önemli bir besin maddesidir. Sinir ve kas sisteminin dengelenmesi ve düzenlemesi konusunda ve yağ enerji gibi kavramları enerjiye çevirmek için kullanılır. Vücutta meydana gelen magnezyum eksikliği tamamıyla düzensiz besin alımından kaynaklanmaktadır. Organik besinlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Faydaları

Vücutta organlar arası iletişimde bazı sinyallerin gönderilmesinde etkin rol oynar. Kandaki basınç oranını, normal düzeylerde kontrol altına almaktadır. Ayrıca kasların ve kemiklerin gelişiminde magnezyum etkin rol oynar.

Doğal Olarak Hangi Besinlerde Bulunur?

Yeşil yapraklı bitkiler çoğunlukla magnezyum kaynağıdır. Ayrıca, badem, ay çekirdeği, ceviz gibi kuruyemişler de magnezyum açısından zengindir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör