Marie Claire Siyah Maske Kullananlar

Marie Claire Siyah Maske, soyulabilen bir güzellik maskesi olup doğal killerle üretilmiştir.

Fiyatı:

  • 9,95 TL / 150 ml içeren plastik tüplerde.

Özellikleri, Faydaları:

  • Marie Claire Paris Siyah Maske kullananlar cilt gözeneklerinin açılarak daha rahat nefes almasını sağlayabilirler.
  • Cildin güzelleştirilmesi ve beslenmesine yardımcı olan bir kişisel bakım ürünüdür.
  • Siyah noktaların çıkartılmasında aktif rol alır.
  • Cilt tonunun dengelenmesi ve sivilce – siyah nokta oluşumlarına sebep olan bakterilerin uzaklaştırılmasında etkilidir.
  • Termal su ve doğal killerle oluşturulmuştur.
  • Doğal içerikli olup kolay kullanımlıdır.

Marie Claire Siyah Maske Kullanımı:

  • Haftada iki – üç kez nemli ya da kuru cilde ince bir tabaka halinde sürünüz ve tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartınız. Ardından bol su ile durulayarak cilt bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Esin
13 Ocak 2018 22:20

arkadaşlar çok uzun zamandır bu tür ürünler kullanıyodum ama bu maske tam anlamıyla mükemmel. ilk kullanımdan itibaren cildinizdeki değişimi farketmeye başlıyorsunuz ayrıca benim aknelerimden arınmamda da yardımcı oldu. mentollü oluşuda daha ferah hissetmenizi sağlıyor kesinlikle öneririm bu kadar düşük fiyata yüksek performans✌?

alaimisema
11 Ağustos 2017 04:15

Arkadaşlar şuan bile yüzümde var geçen hafta aldım ve memnunum herhangi bir tahriş veya yan etki olmadı , ben cildinize uygulamadan önce buhar banyosu yapmanızı öneririm bunun sonucunda daha iyi bir sonuç alabilrsiniz yüzümde sivilce lekeleri vardı bir hafta olmasına rağmen yüzümde pürüzsüzlük aydınlık ve sivilce lekelerimde azda olsa açılma görüyorum iyi bi ürün tavsiye ederim 🙂

engin absürt
11 Temmuz 2017 21:24

Fiyatı cok uygun duruyor acıkcası cildimde bazı kusurlar var bu beni rahatsız ediyor özellikle karsı cinsle görüştüüm zamanlarda. marie claire siyah maskesini deneyen varsa paylasım yaparsa memnun olurum.

cihan
12 Haziran 2017 00:06

Son zamanlarda sık sık uykusuzluktan cildimde sivilceye benzer kırmızı küçük küçük lekeler vs oluşuyor yağlı bir cildim var acaba marie claire siyah maske adlı ürün bana faydalı olurmu?