Marnys Forline CLA Likit Kullananlar

Marnys Forline CLA Likit, 20 ampül barındıran ambalajlarda satılmaktadır. Her ambpul 10 ml içermektedir. Besin takviyesidir. 16+ yaş tarafından tüketilebilinir. Vitamin ve mineral kompleksleri kullanılarak üretilmiştir. Sıvı formdadır.

Fiyatı:

  • 69 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • C, B1, B2, B5, B6, E, B3, B12, D Vitaminleri
  • Biotin, Krom, CLA, L-Karnitin, L-Tartanat

Marnys Forline CLA Likit Özellikleri:

  • Formülde adı geçen maddelerin sunabileceği özellikleri barındırır.
  • Folik asit ve Marine kolajenleri ile güçlendirilmiştir.

Kullanımı:

  • Günde bir defa bir ampül aç karnına içilmelidir. Su ile karıştırarak da tüketebilirsiniz. Her kullanım öncesi ampülü sallayınız.

 

L KARNİTİN NASIL ÜRETİLİR?

Vücudumuzda tüm hücrelerde bulunan L-karnitin, Lizin ve Metiyonin adı verilen Amino asitlerden üretilmektedir. Vücudumuzda bulunan karaciğer ve böbrek hücrelerinde üretimi oldukça çoktur. Kas ve beyin hücrelerinde ise saklanmaktadır. Ancak dışarıdan destek olacak besin takviyeleri ile L karnitin eksikliği giderilmektedir.  Bu sayede karaciğer ve böbreklerde oluşabilecek sorunlara karşı vücudumuzu koruma özelliğine sahiptir. Ancak yaşlılık nedeni ile L-karnitin besinleri vücudumuzda azalmaktadır. Bunun için yapılması gereken dışarıdan L-karnitin desteği almaktır. L karnitin spor ürünlerinin satıldığı birçok firmada bulunmaktadır. Genç yaşlarda ise daha fazla olan L-karnitin bazı kişilerde az olabilmektedir. Bu yüzden Lkarnitin desteği alınmalıdır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Cem Davran
23 Aralık 2018 16:27

Marnys Forline CLA Likit günlük C vitaminini karşılıyor mu?