Max İmmun Multivitamin Şurup Kullananlar

Max İmmun Multivitamin Şurup, multivitamin desteği sunan bir besin takviyesi olup içeriği Ekinezya ve Propolis ile güçlendirilmiştir.

Çeşitleri:

  • 175 ml içeren ambalajlarda.

İçerik:

  • Propolis, Ekinezya, A, B1, B2, B6, C, D, E vitaminleri, Beta Glukanlar,
  • Çinko, Selenyum, Demir

Özellikleri, faydaları:

  • Vücut dengesinin kurulmasına yardımcı olarak bağışıklığı destekler.
  • Organizmanın gereksinim duyduğu vitaminlerin elde edilmesine yardımcı olur.
  • Günlük temek mineral akışında aktif rol oynar.
  • Hafızanın güçlendirilmesi ve stres etkilerinin azaltılmasına yardımcı olarak durgunluğu gidermede etkindir.
  • Enerji verici B vitamin komplekslerine sahip olup aynı zamanda cildin beslenmesi ve çevresel faktörlerden korunmasında da etkindir.

Kullanım:

  • Günde bir ölçek şurup tercihen sabahları içilerek kullanılır.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

7 Yorum - "Max İmmun Multivitamin Şurup"

  Abone Olun  
Bildir

BEN KIZIMA VE AİLECEK KULLANIYORUZ. BİZ SOĞUKALGINLIĞI İLAÇALARI VB. ŞEYLER ARTIK HİÇ İHTİYAÇ DUYMADAN HAFİF BİR ŞEKİLDE ATLATIYORUZ. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. AYRICA DOKTORUMUZ BİZE ÖNERDİĞİNDE VİTAMİN FAZLA OLAN ŞİŞELRE GÜVANMEYİN MAXİMMUNDA YETERLİ VE BİRBİRİNE DÜŞMAN OLMAYAN VİTAMİNLER OLDUĞUNU İLETTİ. EN ÖNEMLİSİ KIZIM İÇİN ŞURUBU OLMAZSA OLMAZIMIZ.

ben oğlumda kulandım ama dişlerinin rengini değiştirdi 2 hafa oldu başlayalı böyle morarmış gibi yaptı korktum 2 gündür verimiğyorm normalmi sizce?

valla bu ilacı aldığımızdan bu yana çocuk hiç hasta olmadı
2 senedir kışları alıyoruz
bazen yazında kullanıyoruz

Benim oglum dogdugundan beri emmedi cok fazla mama ilede arasi yoktu 2bucuk yasinda boyu oldgnda doktra gttgmzde hep klosu iyi deyip duruyordu ama cock istahsz aldgni agznda bekletyor yutmuyor etmiyordu bi maxi vitamol mineral dye şurup önerdi eczacimiz ama şukurler olsn cok etskisini grdm kesnlikle tavsiyemdr

Aç karnınamı iyi gelir yoksa tok karnınamı?

Biz yeğenime kullandık bu kış, normalde sık sık hasta olan bir çocuk, şurup iştahını açtı gerçekten, içindeki vitaminlerden olabilir kısa sürede toparladı iyi geldi, güvenle içirebilirsiniz bence.

Yahu sac boyasi konusucaginiza su ilaci kullanan biri dogru durust bi yorum yapaymis bizde bi bilgi sahibi olaydik ben cocguma aldim tavsiye uzerine baslamak istiyorum istahsiz ve bagisiklik sistemi. Icin ama kullanan biri varsa bi yardimci olurmusunuz rica etsem

Max İmmun Multivitamin Şurup Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

yarem21

3.8/ 5 puanladı

Yazdık lazım hepsi silinmiş hırsız canım insalh bebislerinize daha iyi olacak şu omega 3 ismini hatırlarsın yazarmisin ayrıca aramızda veren var mı.ardaninannesi kuzuda hirilti var birde balgam cigerlere inmiş diyorsun bronsiolit olmasin dok gosterseydin keşke.hawar canı. Sizede geçmiş olsun anaokulu na giden büyük abla varsa hastalık kaçınılmaz bizim dok büyük kızıma max İmmun tavsiye etti bağışıklık guclendirici bir aydır kullanıyorum birde keciboynuzu ozu veriyorum.ardanin annesi iki tane keciboynuzu nu bir bardak suda sekiz dak kaynat ilişikte sonra yarım bardak verebilirsin hirilti ya iyi geliyor ve 3 gunun sonunda balgam sokuyor kalmıyormus bende bu gün vermeye başladım benim kızımda bu gün burnu akmaya başladı ve hafif oksuruk hirilti geçen ay bronsiolit olmuştu yarın kontrole goturecem - Kaynak