Maybelline Affinitone Pudra Kullananlar

Maybelline Affinitone Pudra makyaj bir kadının kusursuz görünmek için kullandığı en büyük silahlarından birisidir. Her kadının içindeki güzel görünme arzusu makyaj ile birlikte dışarı atılmaktadır. Her kadın kusursuz bir makyaj ile harikalar yaratmaktadır. Kusursuz bir makyaj da eksizsiz bir makyajın sonucunda oluşmaktadır. Bu yüzden de kadınlar çok fazla makyaj malzemesi kullanmakta ve çeşitli ürünlerle makyajlarını tamamlamaktadır.

Makyaj denilince yapılması gereken ilk şey cilde uygun bir fondöten kullanmak olmalıdır. Ancak yalnız fondöten ile iş bitmemekte daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm için fondötenin üzerine pudra uygulanması gerekmektedir. Her makyaj malzemesinde olduğu gibi pudra seçiminde de dikkat edilmesi gereken ilk öncelik marka seçimi olmalıdır. Kendini yıllardır üretmiş olduğu ürünler ve kazanmış olduğu güvenle kanıtlamış olan maybelline markası piyasaya sürmüş olduğu pudralar ile bu konuda da devreye girmektedir.

Pudranızı Maybellineden Seçin

            Pudra seçiminizi yaparken maybelline markasının pudralarından birini seçmeniz kusursuz makyajınızı elde etmek için ilk adımınız olacaktır. Maybelline Affinitone Pudra daha önce denemişseniz siz de sonuçların farkında olacaksınızdır. Eğer daha önce bu ürünü denemediyseniz hemen bir kozmetikçiden bu ürünü temin edebilir ve kendi gözlerinizle sonuçları görebilirsiniz. Maybelline marka fondöteninize uygun olarak seçeceğiniz pudranız ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Maybelline Affinitone Pudra

Maybelline Affinitone Pudra markanın geliştirmiş olduğu teknolojinin son ürünlerindendir. Ciltteki parlamanın önüne geçerek pürüzlülüğün giderilmesini sağlayan pudra kolay kullanım olanağı sağlamaktadır. Fondöteniniz ile uygun olarak seçeceğiniz Maybelline Affinitone Pudra ile makyajınızı tamamlamak artık çok kolay. Pudranızı bir pudra süngeri yardımıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Bu eşsiz teknolojinin size sunmuş olduğu güzelliği gözlerinizle görebilirsiniz.

Makyaj malzemelerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan su ile bozulmaların bu pudrada gerçekleşmiyor olması pudrayı tercih etmeniz için bir diğer sebeptir. Su ile temas etmesi halinde bile mükemmel görünümünü sürdürecek olan pudra günlük hayatınızda makyaj tazeleme derdinden sizleri korumaktadır.  Kusursuz ve mat bir görünümü bu pudra sayesinde elde edebilirsiniz. Üstelik etkini de yirmi dört saat sürdürmesi sizin için en büyük avantaj olacaktır. En etkili sonuçlar için pudranızı uygun fondöten ile kullanmanız dâhilinde sonuçlardan çok memnun kalacaksınız.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
sema
16 Eylül 2016 07:19

Ben fondöten ve BB krem kullanmıyorum çünkü henüz 14 yaşındayım ama yüzümde sivilce çıkınca çok sorun oluşturuyor. Küçük ve ya büyük fark etmeksizin çıkan bir sivilcem kıpkırmızı çıkıyor ve çıktığında da en az 2-3 hafta gitmiyor. Bende fondöten kullanayım dedim. Çıkan sivilceyi kapatmak için ama baktım ki sivilcelerim daha da büyüyüp kızarıyor. Bende sade pudra kullanmaya karar verdim. Acaba iyi bir şekilde kapatır mı? İlla fondöten ile mi kusursuz duruyor? Tek kullansam sorun olur mu? Yardımcı olabilir misiniz? 🙂

gizli
23 Haziran 2017 16:44
Reply to  sema

fondötensiz kapatmaz

Maybelline Affinitone Pudra Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Adsız

4/ 5 puanladı

ondotenini kullanamamana üzüldüm :( fakat ben pudraya aşığım, karma bir cildim fakat bende parlama yağlanma falan yapmadı ciltten cildede değişiyor suan 3.sünü bitirdim bu pudranın çok çabuk bitiyor. güle güle kullan - Kaynak


Adsız

3/ 5 puanladı

Ben maybelline affinimat fondoteni kullanıyorum mat bitişli sanki pudra sürmüş gibi. Sonra nolur nolmaz diye burun üzerime golden rose pudramı hafifce uyguluyorum. - Kaynak


Audrey

3/ 5 puanladı

affinitone fondöten bende de var memnunum ama pudrayı denemedim hiç gerçekten ton farkı çok var aralarında.. - Kaynak


Şen Nur

4.4/ 5 puanladı

İçerisinde ekstradan korumalı süngeri var. Yapısı oldukça yumuşak ipeksi bir his oluşturuyor. - Kaynak