Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kullananlar

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser, 7 ayrı renk seçeneği olan kapatıcı özelliği barındırmaktadır. Cilt kusurlarının örtülmesine yardımcı olabilir. Tüm cilt tiplerinde tercih edilebilen ürün akışkan doku kullanılarak elde edilmiştir. Göz ve çevresinde de kullanılabilmektedir. Goji Beryy bitki özleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir.

Fiyatı:

 • 32 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri, Renk Seçenekleri:

 • Light
 • Fair
 • Sand
 • Ivory
 • Nude

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Özellikleri, Faydaları:

 • Cilt tonunun eşitlenmesine ve cilt tonu farklılıklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir.
 • Güneş lekesi, yaşlılık lekesi gibi cilt kusurlarının kapatılmasına destek olabilir.
 • Sivilce izlerinin kapatılmasında kullanılabilir.
 • Göz ve çevresindeki kararma, morluk ve yorgunluk etkilerinin azaltılmasına katkı sunabilir.

Kullanımı:

 • Yuvarlak roll on ile kolay uygulama imkanı sunar. Temiz – kuru ciltlere dağıtınız.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Baharda Makyaj Malzemelerini De Değiştir

Bahar aylarında insanın içini kaplayan tazelenme arzusu kendisini pek çok farklı alanda belli eder. Kıyafetler değişir, kullanılmayan eşyalar belirlenir ve pek çok değişiklik yapılır. Makyaj malzemeleri de bu değişiklikten nasibini alır. Bahar aylarının gelmesiyle hem havalara uygun ürün tercih edilmelidir hem de sezonun yeni trendleri yakalanmalıdır. Bu nedenle makyaj malzemelerinde değişiklik yapılır. Kullanılmayacak olan ürünler rafa kaldırılır ve bahar aylarına uygun olan ürünler ortaya çıkar. Bahar temizliği için hangi ürünlerin rafa kaldırılıp hangilerinin kullanılması gerektiği yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Fondötende Doğal Bitişli Ürünler

Fondöten bahar aylarında kullanılmaya devam edilen bir üründür ancak bahar aylarında tercih edilecek olan fondötenin doğal bitişli olması gerekir. Sonbahar aylarına dek kalın yapıya sahip olan fondötenlerden kullanmamakta yarar vardır. Bahar aylarında doğal ve aydınlık fondöten ürünleri daha revaçtadır. BB ya da CC kremler bahar aylarında kullanıma uygundur. Yüzde kapatılmaya ihtiyaç duyulan bölgeler varsa BB krem uygulamadan önce bu bölgeler renkli kapatıcılarla kapatılabilir. Bahar aylarında trend bir makyaj için bu kadar doğal bir dokunuş yeterlidir.

İç Isıtan Renklerde Göz Farları

Bahar ayları insanın içini kıpır kıpır eder. Bu durum makyaj tekniklerine ve makyajda kullanılan renklere de yansımıştır. Bahar aylarında koyu renk göz farlarından uzaklaşılır ve daha renkli tonlar tercih edilir. Yeşil, pembe, turuncu ve mavi renkler çok daha ön plandadır. Siyahın ve fümenin yerini renkli farlar ve renkli eyeliner ürünler alır. Bahar aylarında göz kapaklarında kullanılan renklerde tek tercih ön plana çıkar. Göz kapağına birden fazla renk uygulanmamalıdır. Bu sayede daha canlı ve bahar trendine uygun bir makyaj elde edilebilir.

Bronzer Kullanmak Yeterli

Kontur makyajları oldukça sevilen makyajlardır. Ancak bahar aylarında kontur makyajları çok fazla tercih edilmez. Daha doğrusu kontur makyajı çok yoğun bir şekilde yapılmaz. Sadece bronzer kullanımıyla yüz hatlarını netleştirmek ve istenilen görünüme kavuşmak mümkündür. Elmacık kemiklerin alt tarafına, alın çizgisine ve çene kemiğinin olduğu alana bronzer uygulanarak daha dikkat çekici yüz hatları elde edilebilir. Bu sayede hem kontur sevdasından vazgeçilmemiş olur hem de sezona uygun bir makyaj yapılmış olur. Makyajda belirgin yüz hatları önemlidir. Ancak bu işlem her mevsime uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Gloss Işıltısı

Bahar aylarında ve sıcak yaz mevsiminde tercih edilecek olan ürünlerden biri de ıslak rujlardır. Islak ve oldukça parlak bitişli olan bu ürünler dudaklarda bahar ve yaz canlılığını oldukça iyi yansıtırlar. Saten bitişli ruj üzerine sürülecek olan şeffaf dudak parlatıcısı tam manasıyla trend bir görünüm sağlayacaktır. Bu sayede hem göz alıcı hem de bahar trendine uygun bir makyaj yapılabilir. Raflarda yerini alması gereken ürünlerden biri mutlaka lip glosslar olmalıdır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör