Maybelline Rimel Kullananlar

Maybelline Rimel makyajın olmazsa olmazlarından olan rimeller aynı zamanda makyaj yapmaktan hoşlanan her kadının en iyi kalitede olan markayı bulmak için derin ve detaylı araştırmalara yaptığı bir üründür.

Tahriş yok

Bir rimelin en önemli özellikleri renk, fırça, fırça şekli gibi özellikleridir. Makyaj alanında oldukça başarılı ve tecrübeli olan Maybelline son dönemlerde çıkardığı rimel ürünleri ile makyaj ve kozmetik dünyasında beğenilere toplamaya devam eden Maybelline rimel ürünleri ile bayanların ilgisini üzerine çekiyor.

Maybelline Ürünleri

  • Maybelline Falsies Volume kavisli fırçası sayesinde kirpiklere ekstra kıvrım sağlar. Gün içerisinde akma göstermeyen ürün rengi ile kirpiklere simsiyah dolgun ve uzun bir görünüm sağlar.
  • Maybelline Rocket Volume tombul ve plastik fırçası ile kirpikleri tarar ve rimeli eşit şekilde dağıtarak uygulamada çok büyük kolaylık sağlar. Tam kıvamında olan ürünün siyah rengi zamanla açılmaz. Oldukça yoğun duruşa sahip olan rimel gün boyunca kalıcı özelliği ile kolayca akmaz ve çıkmaz.
  • Maybelline One by One kirpiklere hacim verirken aynı zamanda kirpikleri tek tek ayırıyor. Ürünü fırçasının sıralı dik kılları sayesinde kirpiklere tek tek ayrı hacimli bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Yağ içermeyen ürün su ve yıkama jelleri ile rahatlıkla ve kolaylıkla çıkarılabilir.

Daha Dolgun, Hacimli, Uzun ve Kıvrımlı Görünüm

Kirpiklerin daha dolgun, hacimli, uzun ve kıvrımlı görünmesi amacıyla kullanılan rimeller gözlerin daha fazla ortaya çıkmasını sağlayarak makyajın tamamlanmasına olmazsa olmaz faktörlerdendir. Makyaj sektöründe piyasada birçok farklı markanın birçok farklı rimel ürünü olup Maybelline rimel ürünleri ile de makyaja merakı ve ilgisi bulunan kadınların tercih ettiği markalardandır. Farklı ürünleri ile kadınların farklı isteklerine ve arzularına cevap veren özelliklere sahip Maybelline ürünleri kirpikleri tek tek ayırarak, daha dolgun hacimli ve uzun görünüm sağlar.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Maybelline Rimel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

girl92

3.9/ 5 puanladı

arkadaşlar maybelline ürünleri gercekten güzel bugün one by one kırmızı olanı aldım satan kızın gözlerinde o varmış gercekten tek tek ayırmış ve uzun göstermş ama anladım ki rimelin güzellik sırrı kullanmayı bilmekte evde denedim o kızınki gibi olmadı beceremedim ama ürün gercekten güzel....bide herkesin istediği rimel farklıdır uzunluk ve tek tek ayrılmasını isteyen ve tabi kullanmasını bilen bu rimeli almalı bence ben bugün - Kaynak


theuglygoddess

3.8/ 5 puanladı

Ne zamandır aradığım özelliklerde bi rimel bulamamıştım. Ama sonunda buldum! :KK8: ''Maybelline Volume Express Falsies Maskara Black Drama'' - Kaynak


mervemervemerve

3.8/ 5 puanladı

cnm bu konuda bı cok paylasım var oku onları derım sana bı de kırpık yapısına gore degısıyo mesela benım kırpık yapım cılız seyrek acık renklı ve de uzunlugu normal ben maybellıne $maybelline-colossal-volum-express-mascara-en[1].jpg bu sarı olanı kullnıyorum bu rımelın en guzle yanı kırpıklerı ayırıyo benımde kırpıklerım seyrek oldugu ıcın tek tek ayırınca az da olsa dolgunluk verıyo ama cok az fıyatıda 15 tl normal bence bı rımele gore fıyatı bunun pembesını de begenenler cok bı dahakıne onu alıcam bende - Kaynak


clementine

3.7/ 5 puanladı

rimel ve maskaraları zift gibi olan marka. ne kadar yıkarsan yıka, sabah zombi gibi kalkıyosun, gözlerinin altları simsiyah oluyor. - Kaynak