Menopecia Kullananlar

Menopecia, kadınlarda, menopoz döneminde azalan östrojen seviyesi sonucunda; saç dökülmeleri görülmesi olağandır. Menopecia, bu sorunu ortadan kaldırmak üzere üretilmiş, tablet formunda, bir gıda takviyesi olup yalnızca bayanlara özel olarak formulize edilmiştir.

İçeriği:

İçeriğinde, saçın temel yapı taşlarından olan kretin, L-sistin, metionin gibi saçları besleyici maddeler ile çeşitli mineral ve vitaminler bulunmaktadır. Ayrıca östrojen seviyesinin normal seviyelerde dengelenebilmesi amacıyla, isoflavon isimli modülatör de ürünün içeriğinde yer almaktadır.

Etkileri:

Tablet formundaki bu ürün sayesinde, kandaki östrojen seviyesi dengelenmektedir. Öte yandan, ürünün içerisindeki saç besleyicileri sayesinde; saç kökleri tekrar aktif hale gelmekte ve dökülmeler azalmaya başlamaktadır.

Yan etkileri:

  • Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Kullanımı:

  • Günde iki kez öğünlerden sonra tüketilmesi gerekmektedir.

Önemli:

Ürün, menopoza girmiş kadınlar için özel olarak üretilen ürün; saç, cilt ve tırnak yapılarında gözle görülür iyileşmeler sağlamaktadır. Ancak, henüz menopoza girmemiş kadınlar için, kullanılmaması gerekmektedir. Menopoza girmemiş kişilere, farklı ürünler tavsiye edilmektedir.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
sevda
9 Ocak 2019 10:48

hiçbir işe yaramıyor. hemde hiç

Menopecia Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Teacher1

3.5/ 5 puanladı

Yoğun bir dökülme yoktu losyona basladigimda. Kullanmaya baslar baslamaz da iyice azaldi.Losyonu dökülme tedavisi icin değil yeni saçlar cikarsin diye kullandim. Siteden incelediyseniz losyonu kullananlarda dökülme sureci kişiden kişiye değişiyor. Umarim en kisa zamanda dokulmeniz durur - Kaynak