Meta Booster Forskolin Kullananlar

Meta Booster Forskolin, 20 tablet içeren tüplerde satılan ürün Forskolin maddesi içermektedir. Her bir tablet 500 mg Forskolin elde edilerek üretilmiş olup suda eriyebilen formdadır. Çeşitli benzer online sitelerde satışı yapılmaktadır. Ürünle ilgili iddialara sitelerinde bilimsel çalışmalarla ilgili belge belirtmedikleri için yer vermiyoruz. Bu tarz sitelerde her zaman olduğu gibi ünlü isimleri kullandıkları görülmektedir. Tanıtım için instagram ünlülerini kullanmaktadırlar. İlaç değildir. Gıda takviyesidir. Meta Booster Forskolin kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 69 TL’den başlayan fiyatlarla.

Meta Booster Forskolin Özellikleri:

  • Besin takviyesidir, ilaç değildir.
  • Doktor onayı almadan tüketilmemelidir.
  • Bu tarz ürünleri kullanmadan önce mutlaka diyetisyen/doktor onayı alınız.
  • İlgili resmi kurumlardan izinleri olduğundan emin olunuz.

Kullanımı:

  • Günde iki tablet kullanılması önerilmektedir. Sabah ve akşam aç karnına tüketimi tavsiye edilmektedir. Her bir tableti bir bardak suya atınız ve eridikten sonra içiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz. Bu tür zayıflama ürünlerini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Abone Olun
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Şule
29 Nisan 2020 04:16

6 ay önce Hiç düşünmeden araştırmadan 150 lira vererek aldım. Benimle telefonda arkadan postane santralı gibi sesler gelen bir yerden konuştular konuşan kişi diyetisyen olduğunu ve her gün bana destek vermek için irtibat halinde olacağımızı söyledi ilgi çok hoşuma gitti ama bir yandan da kızlarım içmememi söylüyorlardı. Sonunda ürün geldi üç gün içtim bu üç gün içinde bir tek ürünün geldiği gün irtibat haline geçtik daha sonrasında diyetisyen olduğunu söyleyen kadın telefonlara çıkmaz oldu bu durun beni endişelendirdiği için içmeyi hemen bıraktım ve ürünü (150 Lirayı) çöpe attım bu da bana ders oldu kimse almasın bana kalırsa