Mikroballoon Kullananlar

Mikroballoon, mikrobalon ya da diğer adıyla Mikro’BALLOON mucize bir ürün değildir. Yağ yakımı sağlamaz, vitamin ve minerallerle üretilmiş besin takviyelerinden biridir, içerisinde bulunan hidrojeller %100 bitkisel ve doğal malzemelerden oluşur. Tokluk hissinin sağlanmasını desteklemek üzere üretilmiştir. Sadece sağlıklı bireyler için üretilmiş bir üründür. Mikroballoon kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 87 TL’den başlayan fiyatlarla. 60 kapsül içeren şişelerde satılmaktadır.

İçeriği:

  • A, D, C, K, B1, B9, B3, B2, B7, B6, B5, E Vitaminleri

Mikroballoon Özellikleri:

  • Diyet programları içindir. Kullanmadan önce alanında uzman diyetisyen ve doktorlara danışmayı ihmal etmeyiniz. İlaç formunda değildir. Tedavi edemez.

Kullanımı:

  • Öğünlerden yarım saat önce bir kapsül bol su eşliğinde içilerek kullanılır.

Diğer Gıda Takviyesi ürünleri için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

9 Yorum - "Mikroballoon"

  Abone Olun  
Bildir

Ürünü yeni aldım yemekle beraber alınca iştahımı kesiyor. Öğle yemeği ile beraber alıyorum akşama kadar canım bir şey istemiyor gerçekten. Keşke içinde yağ yakıcı birşeylerde olsaydı.

Kullanip fayda goren varmi arkadaşlar

Kilo vermek İstiyorum aertık. 3-5 kilo verdiğimi görsem daha yeterli benim için . Sürekli kullanmaya başlarım ondan sonra . Bir iki ay kullanıpta bırakmam. O konuda kendime güveniyorum . ama ddiğim igibi işte etkisinin olduğunu görmem lazım önce. Mikroballoon gerçekten etkili midir?

Ben aldım, birkaç gün de kullandım. Hiçbir etkisini göremedim. Ne iştahımı kesti, ne enerji verdi

Mikroballoon besin takviyesi enerji verir mi? Ben gün içerisinde çok hantallaşıyorum. Hiçbir şey yapasım gelmiyor . Enerjim çok düşük olyor. enerji verici olarak besni takviyesi kullanmak istiyorum . Mikroballoonu tavsiye eder misiniz?

Yemek konusunda kendimi kontrol edemiyorum . Şimdi yemek yesem yarım saat sonra hiç yemek yememiş gibi acıkıyorum ve bir daha yemek yiyorum. Ve yemek konusunda çok iştahlıyım . Bu iştahımı kesecek bir ürün arıyorum . Mikroballoon iştahı keser mi ? Benim gibi derdi olupta kullandıktan sonra geçen var mı ?

Önce doktora gitmeyi denesen aslında sağlık sorununa bir çözüm bulmalısın. İnsülin direnci kontrollü!?

Telefon açıp temsilci ile konuştuğumda dürüstçe hem olumlu hem de olumsuz geri dönüşler aldıklarını söylediler. Hatta 3 kutu almak istediğimi söylediğimde öncelikle 1 kutu deneyip fayda gördükten sonra 3 kutu sipariş vermemi söylediler. Mantıklı geldi sonuçta herkesin vücut yapısı ve iştahı farklı oluyor denemeden anlayamayız. Yine de 3 kutu sipariş verdim vitamin takviyesi de kullanıyordum bunu kullanırım en azından kilo almam.

Mikroballoon u yeni aldım . Sürekli kullananlar etkisini ne kadar zaman sonra gördünüz? Kullanım dozlarını nasıl ve neye göre ayarladınız? Bu ürünü aldım ama etkisinin göstermesi için de uygun dozajlarda kullaniyim ki boşuna almış olmayalım.