Mincex Tea Kullananlar

Mincex Tea, toz formundadır. Karışık bitki çayı olarak anılsa da içeriğinde yer alan bitkilerin neler olduğuna dair veriler paylaşılmamıştır. Facebook – Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden satılmaya çalışılmaktadır. Sadece telefon aracılığı ile sipariş verilmektedir. Ürünün  kapsül formu da vardır. İddiaları çok  olsa da bu iddialarını destekleyecekleri bilimsel çalışmalar, ürünün içeriği, analiz ve klinik testlerine dair herhangi bir resmi belge bulunamamıştır. İlaç değildir. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.

Fiyatı:

  • 300 TL’den başlayan fiyatlarla.

Mincex Tea Özellikleri:

  • Ürünün vaatleri çok büyük ve fazla olsa da bu vaatleri buraya yazmayı uygun görmedik. Bunun sebebi ise iddialarının hiç birinin resmi tespitine dair belgelerinin olmaması ya da sattıkları sosyal medya hesaplarında sunulmamasından kaynaklanmaktadır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

2
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

1 Başlık Sayısı
1 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
2 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Birgul

Vok düşündüm yazıp yazmaması ben mincex kulağım bir ay çay bir ayda kapsülü evet kilo verdim gerçekten 7 kilo kadar ama bütün sagligim bozuldu bütün değerlerim düzü 9 ay oluyo bırakalı hala b 12 kullanıyorum d vitamini kan hapları demem o ki lütfen kafanıza göre kullanmayin

Nalan

Madem öyle isim soy isim ve telefon numarası verir misiniz bi bakalım sipariş geçmişinize 😊