Minies Bebek Bezi Kullananlar

Minies Bebek Bezi, yeniden bebek ile 3 yaş grubuna kadar üretilmiş bir bebek bezidir.

Fiyatı:

  • 17,50 TL / No 2 – 60 Adet içeren paket fiyatıdır.

Çeşitleri:

  • 5 farklı çeşit ve her çeşit 30 – 60 – 90 – 120 adet içeren paketler.

Özellikleri, Faydaları:

  • Minies Bebek Bezini kullananlar bebek cildini çiş ve kakadan muhafaza etmeye yardımcı olabilirler.
  • Uzun süreli etki oluşturur. Sızdırmaz bariyer sisteminin yanı sıra mikro tanecikli emici iç yüzey ile ıslaklığın orta tabakada hapsolmasını sağlar.
  • Cildin tahriş etkilerinden korunmasına yardımcı olur. Kolay kullanımlı olup ekonomik fiyatı ileö ön plana çıkmaktadır.
  • Ciltte alerjik reaksiyonlar oluşturmadan korur.

Minies Bebek Bezi Kullanımı:

  • Bebek cildini temizledikten sonra pişik merhemi ve pudra ile destekleyiniz ve bezi giydiriniz.
Abone Olun
Bildir
20 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Çocuğunun babası
24 Mart 2019 12:34

İlk defa arkadaşımın tavsiyesiyle kullandım,inanılmaz…Hem cebe hem ihtiyaca karşılık veriyor.Bezde sızdırma yok o kadar güzel emiyor ki çiş ve kaka yaptıktan sonra pişik yapmıyor.Bu herkesin bebeğinde aynı reaksiyonu verir demiyorum bebekten bebeğe kullanım değişebilir biz çok memnunuz iyi ki varsın Migros.

İpek
18 Ekim 2018 21:10

Prima kullanıyorduk evet çok memnundum ama fiyatı almış başını gidiyor. Molfix aldım oda çok kalın bir bez ama güzel. Fiyatı desen oda nerdeyse Prima kadar. Dedim minies denicembu sefer. Aldım ve beğendim denilebilir. Bez ince yumuşak popoyu sarması çok güzel… Sizdirmiyor da… bizi piştikten yapmadığı Yalnız içindeki tanecikler pamuğu bir araya toplaniyor. Tek sucu bu. Prima ve molfixte bez ne kadar popoda durursa dursun bu sorun yaşanmıyordu.. tek sorun bu. Ama parasına göre güzel bir bez. Bundan sonra galiba miniesleyim.

Yasin
15 Ekim 2018 00:25

Bebegimiz ilk doğduğunda prima prematüre kullandik ve sürekli pisik yapti cok sayida krem merhem kullandık fayda etmedi. Molfixe gectik pişik ten kurtulduk. Tesadüfen minies aldim suan cok memnunuz. Molfix iyi ama fiyat olarak minies daha uygun oldugu icin miniese devam ediyoruz…