Minopecia Kullananlar

Minopecia , minoxidil adı verilen bir etken maddeye sahiptir. Etken madde kalp ilacı olarak üretilmiş olsa da gösterdiği kıllanma etkisi nedeniyle; yeniden üretilmiş ve saç dökülmelerine karşı etkili bir ürün olarak yeniden sunulmuştur.

Kullanımı:

  • Sprey halinde bulunan bu ürün, saçların dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye günde 4-7 kez uygulanmalıdır.

Yan etkileri:

  • Kaşıntı, deride pullanma, deri döküntüsü, cilt tahrişi ve cilt kuruması gibi yan etkiler görülebilmektedir.
  • Yan etkileri tahammül edilebilir olduğu müddetçe, ürünün kullanımının devam ettirilmesi gerekir.
  • Bunların dışında, sprey deri tarafından emildikten sonra kana karışma özelliğine sahiptir. Bu nedenle özellikle yüzde kıllanmalara sebep olabilir.
  • Kıllanma yan etkisi nedeniyle, erkekler ve kadınlar için ayrı formülasyonlarda üretilen bu ürünün; kadınlar için olan versiyonunda, etken madde oranı daha düşüktür.
  • Belirtilen yan etkiler dışında bir yan etki görülmesi durumunda, kullanımının kesilmesi tavsiye edilmektedir.
Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Burak
4 Ocak 2016 07:47

Minopeca bırak saç çıkarmayı saç dökülmesini artırdı. 2 ay boyunca kullandım her uygulamada parmaklarım saçla doluyor. Neymiş efendim ölü saçları döküyormuş yerine daha sağlıklı saçlar çıkıyormuş. Biraz daha kullansam bölgesel kellenme olacak saçlar iyice açıldı.fark ettimki kullanmadığım gün saçlarım dökülmüyor kullandığım gün dökülüyor. Yerli malı yurdun malı dedik aldık ama hangi yerli malı kaliteliki bundanda kalite bekleyelim.

emrah
23 Aralık 2015 10:15

şuan 4 aydır kullanıyorum ve kullanmadan önce fotoğraf çekmiştim. Dün tekrar çektiğimde sonuç inanılmazdı. Sadece 4 ayda nerdeyse hiç açık kalmadı. Minopecia yanında başka kullandığım takviler ve düzenli spor var. Ayrıca yediklerime dikkat ediyorum. Alkol, asitli içecekler, şeker, yağlı yiyecekler. (kısacası vücudu yoran) yemiyorum. Sizde aynı şekilde yaparsanız maksimum hızda sonuç alacaksınız.

Minopecia Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

rapstar_bg

3.7/ 5 puanladı

verdiğin bilgiler için teşekkürler dostum. doktor ilk ilacı yazarken herhangi bir analiz falan yapmadı sadece başımı eğip göz ile kontrol etti ve direk erkek tipi dökülme başlamış ve biraz ilerlemiş dedi yukarıdaki reçeteyi yazdı. düzenli olarak 15-20 gün kullandım ve bir eczanede saç analizi yapılır yazısını gördüm girdim içeriye yaptırdım kadın mikroskop gibi bir cihaz ile saç köklerime falan baktı ve yeni saç kökleri çıkmaya başlamış dedi sonrasında bende bu ilaçları kullandığmı söyledim öyle şuan hala kullanmaya devam ediyorum minopecia bitmek üzere 2. kutuyu sipariş ettim 2. kutuya başlayacağım - Kaynak