Molton Brown Şampuan Kullananlar

Molton Brown Şampuan çeşidi toplam 8 olmasına karşın ülkemizde sadece 4 çeşidi satılmaktadır. Bu çeşitler ise sınırlı sayıdadır. Tüm şampuan çeşitlerini satın almak istiyorsanız markanın resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Her ürün 300 ml içeren şişelerde olup orijinal web sitesindeki fiyatı adet 30 dolar olmasına karşılık ülkemizdeki fiyatı 59,50 TL’dir. Bu fiyat farkındaki büyük değişimlerin sebebini ise bilemiyoruz. İngiliz markasıdır. Tüm şampuan çeşitleri parfümlerde kullanılan notalara sahiptir. Şık – yarı şeffaf şişelerde satılmaktadır. Molton Brown Şampuan kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 59,50 TL’den başlayan fiyatlarla.

Malton Brown Şampuan Özellikleri, Faydaları:

  • Molton Brown 1973 Mandarin Clary Sage Hair Body Wash Şampuan

Narenciye, Adaçayı, Kehribar, Misk kullanılarak elde edilmiştir. Özel sayıda ve sınırlı üretime tabi tutulmuştur. Parfüm notalarına sahiptir. Hoş kokusu ile ön plana çıkmaktadır.

  • Malton Brown Purifying Shampoo With Indıan Cross

Hint Tere Özleri, Yasemin, Sandal Ağacı ve Hanım eli aromaları kullanılarak üretilmiş temizleyici – arındırıcı bir şampuandır. Şeffaf sartı şişelerdedir.

  • Malton Brown Volumising Shampoo With Kumudu

Hacim verici şampuanlardandır. Narenciye familyasından Greyfurt bulunduran ürün Sedir Ağacı aroması ve Manolya çiçeği ile zenginleştirilmiştir. Kumudu meyve özleri ile güçlendirilen şampuan saçların daha dolgun görünmesine yardımcı olur.

  • Malton Brown Repairing Shampoo With Payprus Reed

Onarıcı bakım serisine ait bir saç dökülmesi ve bakım şampuanı olan ürün Pairüs kamıi özleri, Tiare çiçekleri, Kehribar ve Karabinber kullanılarak geliştirilmiştir. Saçların daha yumuşak olmasını sağlayarak tahribat etkenleri ile mücadele eder.

  • Malton Brown Shampoo With Cloudberry

Markanın boyalı saçlar için ürettiği şampuanlardandır. Boya kalitesinin devamlılığına hizmet eder. Paçuli, Karabiber ve Kırmıız meyvelerin karışımı kullanılarak ortaya çıkartılmıştır. Saç boyasının daha canlı ve parlak kalmasına yardımcı olur.

  • Malton Brown Glossing Shampoo With Plum-Kadu

Parlaklaştırıcı saç bakım şampuanıdır. Açık yeşil ve şeffaf şişelerde satılmaktadır. Kadu özleri ana etken madde olup kakule, Sandal Ağacı, Erik ve su meyvelerine ait aromatik kokular kullanılarak elde edilmiştir. Saç parlaklığı ve canlılığını destekleyerek saç derisi – saç tellerinin bakımını destekler.

  • Malton Brown Daily Shampoo With Black Tea Extract

Günlük kullanıma uygun olan bir şampuandır. Siyah çay özleri kullanılmıştır. Günlük kir ve yağın saçtan uzaklaştırılmasında kullanılır.

  • Malton Brown Thickening Shampoo With Ginger Extract

İnce telli saç bakımında kullanılmaktadır. Zencefil özleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Saçların daha yoğun – canlı ve hacimnli bir görünüme ulaştırılmasına hizmet eder.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör