Monodoks Kullananlar

Monodoks, mikroorganizmaların yaratmış olduğu çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan bir antibiyotiktir.  Genel olarak sivilce tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Antibiyotik grubundadır. İltihap – enfeksiyona bağlı cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Nedir, Ne için Kullanılır?

Sivilce tedavisi, bel soğukluğu, zatüre, frengi, cinsel temasla geçen hastalıkların yardımcı tedavi yöntemi olarak tercih edilmektedir. Monodoks kullananlar akne, trahom, amip gibi hastalıkların tedavisini sağlayabilirler.

Sivilce için Nasıl Kullanılır?

  • 6 – 12 hafta boyunca günde bir tablet sabahları ve tok karnına su ile içilerek kullanılır. Yorumları sitemizden – Monodoks’un ekşi sözlük başlığından okuyabilirsiniz.

Günde kaç defa kullanılır?

  • Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe günde bir defa kullanılır.

Monodoks Yan Etkileri:

  •  Yan etkileri arasında en çok sorulan soru Monodoks kilo yapar mı’dır. Ancak bu olası yan etkiler arasında değildir. Olası yan etkiler şu şekildedir; nefes almada zorluk, alyuvar sayımında düşüş, göğüs kemiğinde ağrı, baş ağrısı, görme zorluklarıdır.

Monodoks fiyatı:

  •  6.07 TL’dir.

Akne – Sivilce tedavisine yönelik diğer ilaçları incelemek isterseniz aşağıdaki linkimize tıklayabilirsiniz.

Akne İlaçları

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nihal
29 Temmuz 2017 11:25

Merhaba ben sivilcelerim için monodoks kullanıyorum.4 gün oldu sanki hafif bir inme var sivilcelerimde.Ama sabah uyandığımda tükürüğümde kan vardı çok hafif ve bir süre ayakta durmakta zorlandım.Soguk soğuk terledim.Kulaklarımdan sanki alev çıktı.Bu konuda yardım edebilir misiniz?Sizce ilacla ilgili mi?

Efekan
16 Ekim 2017 22:54
Reply to  Nihal

Bende bugün kullanmaya başladım tedirgin oldum biraz açıkçası şimdi nasılsın?

tevfik
18 Haziran 2018 19:26
Reply to  Nihal

ilacı attıgın zaman yaklaşık yarım saat ayakta durman gerek veya oturman gerek ilacı atıp uzanma yoksa yan etki yapar hemen ilacını kullan ve yarım saat ayakta dolas veya otur ve gün içinde bol bol su iç zaten 4 ile 5 gün kullandıgında o agırlıgın hafife dönüyor